Home 150 homepage 150 První domácí pračka na boty je na světě

První domácí pračka na boty je na světě

pračka na boty

 

Dne 15. dubna na 123. jarním kantonském veletrhu představila společnost Haier první domácí pračku na obuv, která vytvořila novou kategorii péče o obuv a její ochrany. Pro tento výrobek byla vyvinuta první technologie stereo postřiku v průmyslu, která nejen odstraňuje škody způsobené botám tradičním čištěním kartáči, ale poskytuje také pohodlnější a bezstarostnější praní pro uživatele.

 

Existují tři způsoby čištění obuvi. Jedním z nich je ruční mytí, což je obtížný, časově náročný a namáhavý proces, který vyžaduje použití různých štětců; druhou metodou je vhození bot do pračky, což nejenom způsobuje křížovou infekci s oblečením, ale také poškozuje boty a nezaručuje čisté praní. Posledním způsobem je návštěva specializované čistírny na boty a nechat je vyčistit s botami jiných lidí, ale tradiční komerční pračky na boty stále používají kartáče, což ztěžuje zajištění správné péče při současném zajištění důkladné čistoty, zejména z hlediska špičkové péče o obuv. Ruční čištění je pak většinou naší první volbou.

 

Pračka na boty společnosti Haier řeší toto dilema. První technologie na světě s vodním tokem typu stereo využívá k čištění bot vysokotlaký proud vody. Průtok vody může proniknout do vnitřních vláken, aby byly odstraněny hlubší nečistoty a minimalizovalo se poškození, což umožňuje dosáhnout čistoty, která je důkladná a jemná.

 

Na místě výstavy se mnozí návštěvníci dotazovali, zda si produkt bude moci získat v domácnostech svůj vlastní prostor. Personál společnosti Haier vysvětlil, že tato domácí pračka je řešena zásuvkově, lze ji kombinovat s pračkou nebo sušičkou, takže nevyžaduje svůj vlastní prostor a může provádět částečné mytí, současné a časově sdílené praní: tedy plnohodnotné a komplexní řešení péče o boty.

 

V posledních dvanácti letech zkoumání modelu „RenDanHeYi“ se pračky Haier pro integraci globálních zdrojů kvality spoléhaly na model pro výzkum a vývoj 10 + N, aby uspokojily rozmanité potřeby uživatelů. Představení první domácí pračky na obuv opět uvádí nový trend, tentokrát v oblasti praní obuvi, a poskytuje užitečný odkaz pro podniky, které se zajímají o vývoj vlastních výrobků v této oblasti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 160 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářu

Napsat komentář