aqua city Poprad

Hledáte ideální místo pro strávení rodinné dovolené anebo si jen chcete udělat odpočinkový prodloužený víkend ve dvou? Vsaďte na wellness Slovensko a ukořistěte nejlepší ceny ubytování v Tatrách! AquaCity Poprad, unikátní letovisko, hraje do noty všem věkovým kategoriím. Přesvědčte se sami na vlastní kůži!

Odpočinek pod Tatrami

Velkolepý svět zábavy a odpočinku se nachází ve městě Poprad, které je známé svými historickými klenoty. Okolí je protkáno architektonickými skvosty, jako jsou Spišský hrad či Levoča. Nedaleko se nacházejí Vysoké Tatry, které potěší jedinečnou přírodou. AquaPark na Slovenku potěší zejména děti, které se nabaží vodních radovánek v 13 venkovních a vnitřních termálních i relaxačních bazénech. Jen si představte, že na vás čeká 350 vodních atrakcí.

Relaxace 365 dní v roce

Wellness Slovensko představuje pohodu ve 3 venkovních termálních bazénech s vířivkami a vodními atrakcemi. Vnitřní relaxační bazény Blue Saphire s chromoterapií a večerní 3D Laser show pobaví všechny věkové skupiny výletníků. Nejmenší členy osloví dětský bazén Treasure Island neboli ostrov pokladů a dospělé 50 metrů dlouhý plavecký bazén či parní sauna. Chvíle pohody si vychutnáte v obrovském wellness centru. Pravé uvolnění vám nabídnou vířivka, sauna, ledová jeskyni, solárium, masáže a spa procedury.

Sport a zábava na dosah ruky

Wellness Slovensko, to není jen lenošení a vodní radovánky. Sportovní nadšenci přijdou na chuť fitness, spinningu, kardio centru, plaveckému bazénu, sportovnímu areálu. Určitě také rádi vyzkoušíte účinky Kryocentra, což je léčba chladem při – 120°C. Dovolená s dětmi na Slovensku v AquaCity Poprad, to je koupání, animační programy, dětské párty s maskoty, večerní školka, dětské koutky a hřiště. Večery patří výbornému jídlu v restauracích. Noční rej startuje v barech a na diskotékách. Ubytování v Tatrách je komfortní a splňuje podmínky nejnáročnějšího návštěvníka. Pokud potřebujete nabrat novou energii anebo toužíte po rodinné dovolené snů, upřednostněte výjimečný ekologický resort v Popradu s celoročním termálním parkem a dalšími atrakcemi.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno