evropské ostrovy

Při plánování další dovolené jistě myslíte na to, abyste se dostali na nádhernou pláž. Dobrou zprávou je, že kvůli tomu nemusíte jezdit daleko. V Evropě najdete nádherné ostrovy, které mají ještě krásnější pláže. Dnes se podíváme na několik z nich, abyste měli z čeho vybírat. Které ostrovy v Evropě jsou nejlepší pro vaši příští dovolenou?

Santorini v Řecku

Řecko je nádherná země, plná historie a dobrého jídla. Najdete tam ale také fotogenické pláže a malebné vesničky i městečka. Tato země je ideální, když chcete spojit odpočinek na pláži s malými výlety do okolí. Z Prahy se tam letadlem navíc dostanete za pouhé 4 hodiny. Jestli chcete navštívit něco doopravdy nádherného, zajeďte se podívat na sopku Therasia nebo Red Beach.

Madeira v Portugalsku

Mnoho lidí zapomíná na Portugalsko a jezdí jen do Španělska. To je velká chyba. Madeira patří mezi nejkrásnější evropské ostrovy, které můžete navštívit. Překrásná příroda, jedinečná kultura a architektura jsou prvky, které vás sem budou lákat nejvíce. Podívat se zde můžete také na sídlo císařovny Sisi. A z Prahy se sem dostanete asi za 4,5 hodiny letadlem.

Tenerife a Mallorca ve Španělsku

Ostrov Tenerife patří do Kanárských ostrovů. Najdete zde černé i klasické pláže, sopky, jedinečnou zoologickou zahradu a nádhernou přírodu. Mallorca je dalším ostrovem, na který nesmíte zapomenout při svém výběru dovolené u moře. Jestli si chcete užít krásné pláže i noční život, Mallorca pro vás bude ideální destinací.

evropské ostrovy

Korsika ve Francii

Ostrov Korsika patří k Francii a najdete zde jedinečnou přírodu. Kontrast mezi blankytně modrým mořem, zelenou přírodou a horami vám vyrazí dech. Chcete-li navštívit nejkrásnější místo na ostrově, podívejte se na Calanques de Piana. Jde o nádherný záliv, ze kterého při domů přinesete fotografie, které vám budou všichni závidět.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno