katalyzátor

První sériově vyráběné katalyzátory se začaly objevovat již v roce 1975. Těsně po svém uvedení na trhu automobilkou Cadillac se začaly postupně šířit do celého světa. V dnešní době už si bez nich nedokážeme představit život. Jak poznáte, že je ten váš rozbitý a co si s ním počít?

Typické znaky

Naskočí vaše vozidlo až na několikátý pokus? Začali jste pozorovat kolísání výkonu během jízdy? Když otevřete v provozu okénko, cítíte nepříjemný zápach „zkažených vajec“? V takové situaci je potřeba zpozornět – máte pravděpodobně rozbitý katalyzátor. Co s ním?

V žádném případě ho nevyhazujte do popelnic ani na skládku! Přece jen je plný nebezpečných zplodin a těžkých kovů, které dokážou kontaminovat své okolí. Přesně proto je správnou volbou spíše výkup katalyzátorů.

Vydělejte si pěkné peníze

V takové životní situaci se vyplatí spolehnout se na ověřenou společnost Catalycon (její webové stránky jsou www.catalycon.cz). Tato rodinná firma se už déle než 15 let věnuje zpracování a recyklaci drahých kovů. To platí i pro katalyzátory, filtry pevných částic a další specifické předměty.

Ať už zrovna řešíte katalyzátor, nebo výkup filtru pevných částic, dočkáte se nejvyšší výkupní ceny v celém okolí. To je možné díky tomu, že firma disponuje vlastní technologií zpracování.

S poškozeným dílem se můžete zastavit jak v České republice (konkrétně na pobočce v Dobrušce), tak i na Slovensku. Pokud však nechcete nikam jezdit, prostě katalyzátor zabalte do pevného balíku a vše vyřešte online (stačí se domluvit na podrobnostech).

Zajímá vás, kolik peněz si lze vlastně vydělat? Stačí vyplnit nezávazný formulář na webových stránkách pod odkazem (budete potřebovat vyfotit výrobní kód katalyzátoru) a ihned se dozvíte, jak moc si vyděláte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno