Byly doby, kdy Češi měli co říct i v módním průmyslu. Většina někdejších značek, které získaly v zahraničí určité jméno, však postupem času nadobro zmizela. V některých případech to možná není na škodu, ale o tom tento článek nebude. Naopak vám představíme současné brandy excelující v sortimentu pánského spodního prádla. Pokud se v dohledné době chystáte na obměnu šatníku, budou se vám následující tipy hodit. Chcete, přece nosit to nelepší, nebo ne?

Represent

Spodní prádlo má muže reprezentovat. Alespoň si to myslí zakladatelé jedné z nejvýraznějších tuzemských značek. Trenky Represent poznáte na první pohled podle stylového designu. V nabídce najdete nejen pánské, ale i dámské trenýrky, a to hned v několika modelových řadách. Během téměř dvacetileté přítomnosti na trhu (od r. 2000) si značka vybudovala širokou základnu fanoušků. Až se s ní seznámíte na vlastní kůži, zamilujete se do ní také.

Styx

Další značkou, jejíž historie se píše velmi dlouho, a dokonce ještě o něco déle než v případě brandu Represent, je Styx. Vyznavačům komfortu a vytříbeného designu není třeba Styx trenky představovat. Bezesporu jde o jednu z nejvýraznějších značek a nedají na ni dopustit ani ženy. Firmu založili dva pražští barmani, kterým tehdejší sortiment spodního prádla nevyhovoval. Rozhodli se proto pro změnu a vnesli do světa módy svěží vítr.

Horsefeathers

O logo Horsefeathers jste možná zavadili v souvislosti s prvotřídním skate a snowboardingovým oblečením. Česká značka s kanadskými kořeny však pronikla na trh se spodním prádlem. Nastolila vysoký standard, který si drží dodnes. Kombinace neotřelého designového zpracování a nejlepších materiálů je zkrátka neodolatelná.

Aktuální kolekce nejen výše uvedených značek spodního prádla najdete na www.trenyrkarna.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno