investiční zlato

Investování je dnes doslova nezbytností. Inflace nám jinak velice rychle naše úspory, které jen tak leží ladem na účtu, zmenšuje. Nebojte se investovat do zlata. Vlastnit zlaté slitky není jen móda. Podle odborníků je to nejlepší způsob, jak ochránit majetek před inflací.

Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese Zlatemince.cz. Prodejnu má v Praze v budově Obecního domu. Ale pozor, prodejna je ve druhém patře! Nikoliv v přízemí. Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvést výtahem do druhého patra. Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky.

Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů.

TIP: Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato.

Přízemní cenou zlata se tento prodejce výrazně odlišuje od ostatních nabídek na trhu. Potvrzuje to i jeho umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott & Rose).

Majetek uložený ve zlatě odolává inflaci

Není nic horšího než se svými penězi nepracovat. Jenomže investice do různých finančních produktů nejsou pro každého. Nemusíme zcela chápat jejich princip, nemáme čas sledovat vše kolem, či jsou prostě příliš rizikové. Ani investování do nemovitostí nemusí být tím pravým, zejména, pokud nemáme volnou hotovost na jejich nákup bez hypotéky či úvěru. Řešení přitom existuje a je vhodné i pro laiky. Je jím nákup investičního zlata. To udrží hodnotu majetku a je skvěle likvidní. Takže nikdy nemáte problém jej prodat, pokud opět potřebujete hotovost.

Jak investovat do zlata?

Vždy nakupujte výhradně investiční zlato, tedy investiční zlaté slitky, případně investiční zlaté mince. Jiné produkty jako je spoření do zlata, či třeba nákupy akcií firem zaměřených na těžbu zlata, nejsou stejně výhodné a bezrizikové. Do zlata se dá investovat i po malých částkách. Zlato koupíte již od jednoho gramu. To si můžete dovolit třeba i po každé výplatě. Zlato tedy není jen módní investicí, ale funkčním způsobem, jak bojovat proti inflaci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno