šperky
Zdroj: feedbackstudio / Shutterstock.com

Luxusní a drahé, přesně to máme spojenu s diamanty. Proto také často máme představu, že jsou diamanty nedostupné. Na druhou stranu je to vždy o tom, kolik plánujete do šperků investovat, protože zakoupit lze šperky z diamantů v různých cenových relacích. Hodně totiž záleží například na tom, jaké kameny jsou použity, jakou mají kvalitu, samozřejmě rovněž závisí na tom, jak velkými kameny a jakým množstvím kamenů je šperk osázen. Ve všech případech je však diamant luxusním zbožím, které vám udělá radost zejména pro výjimečné příležitosti.

Dokonalý dekolt podtrhnou diamanty

Zejména, pokud se jedná o opravdu výjimečné příležitosti, tak na diamantech určitě šetřit nechceme. Mezi klasiku mezi diamanty patří například náušnice, ale jsou to rovněž prsteny, které jsou jako stvořené pro události jako je svatba. Na společenských akcích patří mezi velmi populární šperky také půvabné diamantové náhrdelníky, které dávají mnoho prostoru pro kreativitu jejich tvůrce. Zvolit si tak diamantový náhrdelník můžete přesně podle svého vkusu, může být drahými kameny bohatě osázen, případně může být decentnější. Je to zkrátka jen na vás a na tom, abyste odhadli, do jaké společnosti si takový šperk vezmete. Už v úvodu jsme hovořili o tom, že cena se odvíjí od množství osázených kamenů, ale také od jejich kvality, která mimo jiné souvisí s:

  • Brusem kamene
  • Čistotou kamene

Mezi opravdu exkluzivní drahé kameny patří diamanty, které mají kulatý briliantový brus. Pokud hledáte briliantové šperky, ideálně se vždy jedná o diamanty, ale bývají někdy použity i jiné drahé kameny, což opět ovlivňuje cenu.

Stylový diamantový přívěsek

Jestliže jste se rozhodli, že diamantový náhrdelník je možná až příliš okázalý, můžete dle situace zvolit také diamantový přívěsek, který je skvělý i pro běžné nošení. Elegantní diamantové přívěsky mohou být zajímavé třeba různými motivy. Oblíbené jsou kříž nebo srdce a další.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno