Děti vyrazily do školy a školky. Možná máte problém s jejich motivací k tomu, aby chodily do školy a užívaly si proces vzdělávání. Víme, že to není vždy jednoduché. Když dáte dětem stylové doplňky do školy nebo vsadíte na zábavné učebnice na domácí výuku, budete mít jistě mnohem větší šanci na úspěch.

S radostí do školy

Výbava do školy nemusí být nudná. Batoh, pera, penály a další předměty můžete vybírat se zajímavými motivy. Gymsack na záda na přezůvky nebo oblečení na tělocvik bude tak vtipný, že se vaše děti budou těšit do školy jen proto, aby ho mohly nosit. Vybírat můžete z mnoha motivů a některé z nich jsou doopravdy vtipné. Zasmějí se nejen vaše děti, ale také jejich kamarádi.

Na detailech hodně záleží

Maličkosti mohou ve finále udělat velký rozdíl mezi tím, jestli se děti do školy budou těšit nebo ne. Barevné ponožky je budou lákat, aby se ráno oblékly a vyrazily do lavic. To ale platí i o menších dětech, které chodí do školky. Díky vtipným ponožkám si užijí hodně legrace. Stejně můžete postupovat také u dalších předmětů, např.:

  • penál,
  • pantofle,
  • psací pomůcky (pera, tužky, pastelky),
  • barevné obaly na sešity a učebnice.

Vzdělávání není jen o škole

Říká se, že život je nejlepší škola. Vzdělávání nemusí končit jen posledním zvoněním. Děti byste měli vzdělávat také doma a k tomu vám poslouží speciální pracovní sešity, které kombinují klasické učení s interaktivní online výukou. Tento model se projevuje také ve školách a dokonce to vypadá, že klasické předměty se během následujících let ze škol úplně vytratí.

 

Stejně tak můžete investovat do společenských her nebo didaktických hraček (pro menší děti), které budou rozvíjet jejich schopnosti a dovednosti i mimo školu. Přece jen nemůžeme spoléhat jen na práci rodičů. Každá škola není nejlepší a o vzdělání svých dětí byste měli pečovat hlavně vy jako rodiče.

 

Zdroj obrázku: drasa / Shutterstock.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno