zimní dovolená

Když se řekne „zimní dovolená“, asi se vám vybaví hory. Ovšem ne každý lyžuje, obuje snowboard či běžky. Navíc na horách je plno, takže spousta z nás netouží být na místě, kde to žije až moc. Tak si užijte zimu ve větším městě. Ty jsou navíc svátečně ozdobená. Co takhle mrknout do našich metropolí v Čechách a na Moravě.

Užijte si ubytování v Praze

Když se zmiňujeme o dovolené, většinou vás redaktoři různých článků posílají spíš někam do přírody. To jsou typy pro městského člověka. Ale proč by si někdo nevyrazil z menší vesničky? A kam jinam než do metropole, která je naopak protikladem každodenního klidného života? Někdo se bojí, že ubytování v Praze by ho mohlo stát nemalý obnos peněz. Nemyslete si. Výhodou metropole je, že má hustou síť městské hromadné dopravy. I z kraje města se dostanete do centra za 20 minut. Navíc i v centru Prahy je spousta hotýlků, kde sice nemáte například pozlacené kohoutky, ale ubytování je za přijatelnou cenu. Rozhodně lepší než v létě, kdy jezdí více zahraničních turistů. Pokud se ale ubytujete na kraji, někde u lesa, tak vás ani nebudou rušit živí návštěvníci barů, jezdící auta a další elementy velkoměsta.

Dovolená v Brně není nuda

Dovolená v Brně nemusí být nudná. Naopak! Jen si vezměte, že je tu spousta obchodů, lidé si pochvalují, že takové farmářské trhy Praha nemá. Najde se tu spousta míst, kde jsou designové skvosty, vyhlášenou galerií je Vaňkovka. Jde také o místo s bohatou historií. A víte, co je na Brně skvělé? Že leží na jižní Moravě, kde je spousta vinných sklípků. Také je super, že si můžete odskočit do Vídně, na Slovensko, protože to už je kousek. Jen to zažijte sami, mrkněte na ubytování na Hotel.cz, kde jsou zimní pobyty, z nichž si vybere každý, kdo si chce užít dovolenou podle svého gusta.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno