zdravý spánek

V posledních letech se nejrůznější vědci, ortopedové i další odborníci zaměřují na výzkum spánku. Není se čemu divit. Jedná se o opravdovou vědu a jednu z nejdůležitějších činností pro dlouhý a spokojený život. Divili byste se, jak ohromně složitým oborem je spánek. Proč byste neměli zapomínat na kvalitní rošty?

Není to jen o matraci

V reklamách i ordinacích lékařů neustále slýcháváte, jak extrémně důležitý je výběr správné matrace. Všichni však zapomínají na fakt, že neoddělitelnou součástí poctivého odpočinku je i samotný rošt.

Právě rošty podtrhují kvalitní vlastnosti jakékoliv matrace. Ani nejlepší, zdravotní, a dokonce ani zázračná matrace nebude příliš fungovat, když ji bude podpírat špatný rošt.

A jaké vlastnosti jsou vlastně u roštů nejdůležitější?

Důležité aspekty dobrého roštu

Alfou i omegou všeho je podpora ortopedických vlastností zakoupené matrace. Bavíme se hlavně o samotné pevnosti/pružnosti roštů. Právě ideální poměr těchto dvou aspektů dovoluje, aby se matrace přizpůsobila vašim potřebám.

Kvalitní rošty zároveň poctivě rozloží hmotnost vašeho těla tak, aby nebylo během spánku namáháno. Tato funkce je důležitá i z hlediska ochrany matrace, která díky ní nebude zbytečně namáhána jen na určitém místě.

V poslední řadě slouží správný podklad i k odvětrávání matrace. S jeho pomocí dokážou materiály dýchat a odvádět přebytečnou vlhkost pryč. Vyhnete se tak plísním, množení bakterií a dalším katastrofám.

Jaký rošt si vybrat?

Tím se dostáváme k důležité otázce – jaký produkt je pro vás nejvhodnější? Při projíždění nabídek e-shopů si dávejte pořádný pozor. Někteří prodejci se neštítí nabízet nekvalitní položky za velmi předražené ceny.

Mezi ověřené a poctivé prodejce se řadí třeba oblíbená společnost Eco-matrace, jež se specializuje na matrace i rošty. V současné době provozuje online obchod se stovkami pečlivě zvolených variant.

Budete si tak moci pořídit jak pevné a polohovací rošty, tak i variantu se vstupem do úložného prostoru, případně motorové provedení.

Ověřené klasiky

Mezi ověřené a vyhledávané klasiky patří například pevný lamelový rošt Omega. Ten pořídíte za cenu okolo pouhých 2 000 korun, přičemž vám vydrží sloužit řadu let. Zmíněná společnost jej nabízí rovnou ve čtyřech velikostech.

Základem této vychytávky je 15 pružných lamel, které jsou uložené v pevných pouzdrech. Pět z nich (v oblasti hrudníku) si můžete nastavit individuálně dle svých potřeb.

Náročnější uživatelé ocení spíše polohovací produkty. Ty se hodí zejména pro starší jedince, již tráví v posteli více času.

Rozhodně se nezapomeňte podívat na pestrý výběr jednotlivých položek. Ihned si snadno vyberete ideální rošt a zlepšíte svůj spánek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno