pronájem skladu

V dnešní době snad není nic jednoduššího, než se podívat na širokou nabídku skladů k prodeji i pronájmu a některý z nich si vybrat. Poptávka po skladech totiž neustále stoupá, protože online nákupům propadá stále více lidí. Než si ovšem sklad vyberete, měl by tomu předcházet důkladný proces výběru. 

Co zkontrolovat před podepsáním smlouvy 

Než se upíšete k prvnímu skladu, jenž v nabídce najděte, ujistěte se o tom, že vám naprosto vyhovuje. Jak po stránce vizuální, tak i z pohledu prostoru a zabezpečení. Zároveň se zamyslete nad tím, zda chcete využít i nějaké doplňkové služby. Často bývají součástí skladu palety, vysokozdvižné vozíky a další logistické služby. 

Sklad si pojistěte proti odcizení i přírodním jevům 

Jakmile si sklad zakoupíte, případně pronajmete, nezapomeňte na to nejdůležitější – jeho pojištění. Zvolte si takové pojištění, které s ochrání v případě krádeže i živelné pohromy. Předměty, které budete ve skladu uchovávat, mají určitě nějakou hodnotu, a proto by byla škoda, kdyby došlo k jeho poškození a nebylo pojištěné. Tím byste totiž přišli o nárok na jejich finanční náhradu. 

Obalový materiál a další praktické věci 

V případě, že budete sklad využívat k uskladnění zboží, které budete rozesílat koncovým zákazníkům, měl by být jeho součástí také prostor, kde bude probíhat komplementace zásilek a jejich balení. Tak bude sklad skutečně multifunkční a vše, od přijímání objednávek až po jejich odesílání, budete moci řešit na jednom místě. 

Nezapomeňte si při koupi či pronájmu skladu sjednat i nějaké doplňkové, například logistické, služby. Rovněž nepodceňujte důležitost pojištění proti odcizení a přírodním pohromám a v neposlední řadě nezapomeňte na praktické zařízení skladu. 

 

Zdroj obrázku: alinabuphoto / Shutterstock.com 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno