čerpadlo
Zdroj: {RF-2020} / Shutterstock.com

Mít vlastní bydlení je investice na celý život. Poradíme vám, jak ušetřit za energie i vybavení do domácnosti. Jdeme na TOP tipy, se kterými dokážete ušetřit několik tisíc.

Tepelné čerpadlo je ekologické a dostanete na něj dotaci

Přejete si ihned při přestěhování do nového trvale snížit náklady za topení? Tepelná čerpadla země – voda jsou ekologický způsob, jak využít obnovitelné zdroje energie. Navíc se díky státní dotaci dostanete k částce, která pokryje více než polovinu pořizovací ceny čerpadla. Samozřejmostí je nejnovější technologie a naprosto tichý chod. Tento typ tepelného čerpadla je bezúdržbový a je to nejefektivnější typ čerpadla. V létě dokonce můžete ocenit možnost prostory čerpadlem přirozeně chladit.

Ušetřete za nábytek

Až budete vybírat nábytek, nejprve se rozhodněte, jaký styl bude pro váš interiér určující. Preferujete nadčasový vintage styl nebo bude vašemu domovu kralovat minimalismus? Skříně a komody skryjí veškeré předměty, které denně potřebujete. Tyto kousky nábytku bohatě postačí, abyste skladovali vše potřebné.

Než nakoupíte, pohlídejte si slevy

Dalším tipem, jak v domácnosti ušetřit, je nakupovat chytře. Když se budete chystat k nákupu kuchyňských potřeb, doplňků do domácnosti nebo třeba oblečení, nejprve si projděte slevové kupóny a nakupujte tam, kde se vám to skutečně vyplatí.

Buďte kreativní

Není nic lepšího než si dominantu celého pokoje vyrobit vlastnoručně. Patříte mezi romantické duše a ve vašem obýváku se bude dokonale vyjímat překrásný lapač snů s peříčky nebo vyznáváte aktuální trendy v bydlení a dopřejete vaší zdi neotřelé umělecké dílo v podobě vlastní abstraktní malby? Neutrácejte zbytečně za předměty, které si dokážete ve své tvořivé chvilce zhotovit sami.

Přejeme vám, ať si zařizování nového bytu skutečně užijete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno