micelární voda

Jak to, že pleť některých žen vypadá velmi mladě i v pokročilejším věku, zatímco ta vaše působí mnohem vyžileji? Máme pro vás zprávu, která vás možná překvapí – kvalita pokožky není dána pouze geneticky, z větší části je přímo úměrná úsilí, jaké vyvíjíte v rámci pravidelné péče. Budete-li se o sebe náležitě starat, brzy se dočkáte změny k lepšímu. Že nevíte, jak? Přestaňte hledat elixír mládí a raději se inspirujte následujícími tipy. Uvidíte, že získat a udržet si mladistvý vzhled není tak těžké, jak se na první pohled jeví.

1. Změna životního stylu

Prvním krokem v cestě za bezchybnou pokožkou je zamyšlení se nad stávající životosprávou. Zdravější životní styl vám pomůže mnohem více než jakýkoliv kosmetický přípravek. A samozřejmě to platí i naopak – pokud budete ve velkém holdovat alkoholu, kouřit a vyhýbat se vyvážené stravě s obsahem důležitých vitaminů, minerálů a dalších živin, nemůžete čekat zázraky ani od nejlepší kosmetiky na trhu.

2. Dopřejte si dostatek spánku

Chcete-li zlepšit celkový stav pleti, zaměřte se na činnost, kterou strávíte v průměru třetinu svého života. Podle odborníků z clevelandského lékařského střediska University Hospitals má kvalita spánku na pokožku značný vliv. Pružnější a méně vrásčitou pleť mají ženy, které netrpí spánkovou deprivací. Během spánku dochází k obnově poškozené pokožky, nedostatek spánku vede k oslabení její schopnosti regenerace.

3. Ráno a večer si tvář důkladně vyčistěte

Pleť má důležitý úkol – musí nás chránit před okolními vlivy. Během dne na ní dopadají nečistoty všeho druhu (včetně těžkých kovů), které ucpávají póry a způsobují pupínky, záněty i jiné kožní problémy. Navíc na tvář nanášíme make-up a další kosmetické přípravky. A rozhodně jí neprospívá dlouhodobé zanedbávání čištění, které by mělo probíhat ráno i večer.

Vnímáte-li proces odličování jako příliš dlouhý a namáhavý, pomůže vám micelární voda. Roztok s obsahem micel (molekuly tenzidů) funguje na principu dvojí afinity – rozpouští ve vodě rozpustné nečistoty a váže k sobě mastnotu, která se z pleti snadno odstraní bavlněným tamponkem.

A protože vybrat micelární vodu s ideálním složením není snadné, přidáme konkrétní tip. Vynikajícímu hodnocení z řad dermatologů se těší micelární vody Bioderma. Francouzská farmaceutická společnost produkt uvedla na trh již v 90. letech a stále patří k tomu nejlepšímu, co je na trhu k mání.

Micelární vodu od Biodermy můžete používat k čištění bez ohledu na typ pleti. Je hypoalergenní a neobsahuje alkohol ani parabeny, Stačí zvolit správnou variantu: Sensibio H2O pro citlivou pleť, Sébium H2Omicelární voda pro mastnou pokožku a Hydrabio H2O pro dehydrovanou kůži.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno