adrenalinový zážitek

Máte rádi adrenalin v žilách, bušení srdce, napětí a mrazení v zádech? Je pro vás dělání nevšedních věcí zážitkem a palivem k spokojenosti? Pokud vystupujete rádi ze své komfortní zóny, tak jste tady na správném místě!

Adrenalin je droga. Jakmile zjistíme, co všechno jsme schopni překonat, chceme stále víc. Jedním z nejlepších odpoutání jsou adrenalinové zážitky ve vzduchu. Jen si vzpomeňte na všechny ty pohádkové postavy, které chtěly létat jako ptáci. Věřili byste ale někdy, že takový zážitek budete mít právě vy?

Vzhůru do oblak a létat jako pták

3… 2… 1…. a skok. Volný pád, čtyři kilometry nad zemí a výhled k nezaplacení. Řeč je samozřejmě o tandemovém seskoku. V jednu chvíli padáte neuvěřitelnou rychlostí 200 km/h a v druhou chvíli se kocháte krajinou pod otevřeným padákem. Jsou to minuty naplněné zároveň adrenalinem a vzrušením. Na celý průběh seskoku i dopadu vás samozřejmě připraví instruktor, abyste si dokázali zážitek vychutnat plnými doušky. A pokud budete nervózní, věřte, že vaše nervozita bude tatam, až uslyšíte vtipkování instruktorů a ucítíte pohodovou atmosféru v letadle při vyhlídkovém letu.

simulátor volného pádu

Pro ty, kterým strach nedovolí vyskočit z letadla, existuje jednodušší varianta. A tou je simulátor volného pádu. Jedná se o větrný tunel, ve kterém proudí vzduch rychlostí 270 km/h a vy tak máte rovněž pocit, že létáte jako pták. Nemusíte mít strach o vaše bezpečí a zážitek z létání se vám rovněž vryje do paměti v podobě šťastné vzpomínky.

Sdílená radost je dvojitá radost a adrenalinové zážitky to vše nabízí


Některé zážitky a pocity se nedají slovy popsat. Ať už se snažíme použít jakákoli slova, jsou zkrátka věci, které si musí každý zažít sám. Pokud máte některý z adrenalinových zážitků za sebou, jistě víte, jaká se v těchto větách skrývá pravda. Proto je místo sáhodlouhých popisů lepší obdarovat své blízké adrenalinovým dárkem, na který jen tak nezapomenou. Vaše radost bude sdílenější.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno