skladový kontejner

Sháníte právě skladovací prostory, nenáročný přístřešek na auto nebo mobilní zázemí pro kancelář? V takových případech rozhodně neztrácejte čas sháněním materiálů a náročnou výstavbou budov. Máme pro vás mnohem jednodušší a šikovnější řešení. Jaké?

Skladový kontejner od společnosti Kovobel

Lehký hliníkový skladový kontejner vám v mžiku a bez jakékoliv práce zajistí spolehlivé přístřeší. Výborně přitom odolává veškerému mechanickému namáhání, živlům i pokusům o vyloupení. Stačí si jej přitom pouze objednat a počkat na jeho doručení na určené místo. Žádné stavění ani jiné složitosti.

V České republice se mezi největší dodavatele řadí společnost Kovobel. Její výroba kontejnerů započala již v roce 1966. V současnosti nabízí kontejnery dlouhé 2,25/3/4/5/6 metrů. Jednotlivé kusy můžete spojit, případně je položit na sebe, a tak si vytvořit velké skladové prostory dle svých přání.

Úpravy na míru

Tito odborníci vám vyrobí mobilní sklad na míru. Rádi zajistí například dřevěnou podlahu a nájezdovou rampu pro auto. Nechybí ani dvojitá vrata, bezpečnostní závora proti vloupání, okna, držáky na tlakové lahve, skladovací regály na míru nebo třeba boční dveře. Záleží jen na vzájemné domluvě.

skladový kontejner

Skladovací kontejner se dá využít například na zahradě, kde vám poslouží jako garáž na auto/motorku. Stejně tak do něj schováte dřevo, nářadí, sekačku…

Hospodáři jej často používají jako domov pro drůbež, řemeslníci jako mobilní zázemí a tak dále. Možností je nekonečno.

Na webových stránkách dodavatelů z Kovobel se dozvíte, jak může vypadat váš kontejner. Po rozkliknutí jednotlivých variant zjistíte všechny rozměry, hmotnost, použité materiály i komponenty. V případě zájmu se stačí spojit, domluvit si podrobnosti a počkat na doručení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno