hypotéka

Rádi byste si pořídili nové auto, zrekonstruovali kuchyň nebo chcete investovat? Jestli vám ale chybí peníze, budete jistě přemýšlet nad možností úvěru. V takovém případě je vhodným řešením americká hypotéka.

Americká hypotéka je ideálním typem úvěru, při kterém není nutné prokazovat účel, na který chcete peníze využít. Můžete ji tak použít na cokoliv chcete – ať už je to nové auto, rekonstrukce, ale třeba také investice nebo financování studia.

V čem je americká hypotéka jiná?

Kromě toho, že se americká hypotéka řadí do bezúčelových úvěrů, se od běžného spotřebitelského úvěru odlišuje zejména částkou, na kterou můžete dosáhnout. Spotřebitelským úvěrem lze označit každou půjčku nad 5 000 korun. Spadají sem některé rychlé půjčky, ale například také zboží na splátky. V případě americké hypotéky lze získat jak vyšší částku (díky zástavě nemovitosti), tak i výhodnější úrokovou sazbu a delší splatnost.

Kolik si můžete půjčit?

Výše částky, kterou si můžete v rámci americké hypotéky půjčit, je limitovaná pouze hodnotou nemovitosti, kterou bance poskytnete jako zástavu. Hypotéka smí dosáhnout maximálně 60 % ceny nemovitosti. Můžete však zastavit i více nemovitostí. V takovém případě se jejich hodnota sčítá. Výhodou je také to, že nemovitost nemusíte mít ve svém vlastnictví. Je ale nutný souhlas vlastníka, že ji jako zástavu můžete použít.

Co potřebujete k americké hypotéce?

Kromě nemovitosti, kterou budete ručit, potřebujete i běžné dokumenty, které se k hypotéce předkládají: doklad totožnosti či potvrzení o vašich příjmech (u zaměstnaných potvrzení od zaměstnavatele, u podnikatelů daňové přiznání). Z hlediska nemovitosti si potřebný výpis z katastru a často i odhad zajišťuje samotná banka. Na vás tak zůstává podání návrhu na vklad práva do katastru nemovitostí, čímž poskytnete bance zástavní práva k nemovitosti.

Americkou hypotéku od Banky CREDITAS si můžete vzít až na 20 let. To vám umožní si rozložit splátky podle vašich potřeb. A každou mimořádnou splátku máte bez poplatků.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno