uniková hra

 

Nudíte se? V tom případě jste se ocitli v ne moc dobré společnosti. Paní nuda není ani zábavná, ani efektivní, ani inspirativní. Je to stav, kdy nevíte, co by. Stav, který vás donutí zapálit si, shlédnout nezajímavý seriál či obvolat pár přátel. V tom lepším případě budou mít čas… ale co když nebudou? V tom případě vezměte nudu na procházku. Projděte se po Praze a zamiřte na Václavské náměstí.

Jak se pobavit na Václaváku?

Tady nudě dejte sbohem! Žádné nashledanou neboť vy už máte program! Že by vám potřebné rozptýlení přinesl Svatý Václav? Ten těžko – kromě rozruchu, který mu přinesou turisté, si na svém podstavci s nudou tyká už od roku 1913, kdy byl odhalen veřejnosti. Kdyby jen tak mohl oživnout, to by se jistě zúčastnil únikové hry, která je všem znuděným a dobrodružným povahám k dispozici jen pár kroků od samotného středu Prahy. Úniková hra Praha přináší program všem, kteří chtějí zažít dobrodružství jako ve filmu.

Úniková hra „Zloději snů” vás vnese do děje. Vaším cílem není pouze dostat se z určené místnosti, nýbrž získat i jistý artefakt! Spoléhat musíte na své smysly, hlavu a intuici. Tady poznáte, že logicky myslet a uvažovat je ve skutečnosti mnohem těžší než ve filmu. Na rozdíl od filmových hrdinů, vám totiž nikdo scénář nedá! Vše je jen na vás. Co je vaším úkolem? Stačí jen ukrást tajný chemický vzorec z mysli světoznámého neurologa profesora Jeana Charcota. Maličkost? No uvidíme!

Únikovka, jak má být!

Únikovka v Praze vám splní vaše tajné touhy a to stát se hlavním hrdinou ve filmu. Podrobte se zkoušce, která zjistí, jak jste na tom. Vyřešíte úkol dřív, než vyprší váš čas? Jak budete spolupracovat s ostatními hráči? Jaké bude vaše skóre?

Únikovka v Praze je ideální hrou pro ty, kteří chtějí uniknout nudě. Samozřejmě můžete dělat i jiné věci proti nudě, jako konečně si uklidit svůj pokoj nebo vyřídit staré resty na úřadech…


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno