těhotenství

Početí, první, druhý, třetí trimestr, porod, šestinedělí. Každá žena se jistě se všemi pojmy setkala a má o nic zevrubnou představu, ale ve chvíli, kdy otěhotní, potřebuje mnohem více informací. A nejde jen o množství, ale také správnost, aby nedošlo nedopatřením ke zdravotním obtížím. V těhotenství přináší dostatečné znalosti potřebný klid pro správný vývoj plodu. Kde je hledat? Web Modrý koník nabízí ověřená fakta, ale také různé rady těhotným ženám pro každý týden těhotenství.

Od A do Z

Kde se může žena po otěhotnění dozvědět vše, aby její gravidita měla poklidný, a hlavně bezproblémový průběh? V průběhu konzultací v poradně pro těhotné rozhodně ne, protože lékaři mívají sotva čas projít veškeré výsledky vyšetření nebo krevních testů, zbylou dobu pak věnují psaní dalších žádanek nebo vysvětlování potřebnosti nadcházejících lékařských návštěv. Těhotná může vlivem těchto zkušeností propadat panice a zmateně hledat poznatky napříč sociálními sítěmi a webovými stránkami. Vhodnější je prostudovat web Modrý koník, kde se nacházejí veškeré potřebné, a především ověřené informace.

Fámy a mýty

Internetový prohlížeč nabízí odkazy na miliony různých zahraničních webů nebo stránek výrobců, kteří platí horentní částky za reklamu. Na těchto stránkách mohou být údaje špatné, zavádějící nebo dokonce chybné zakládající se na fámách nebo mýtech často tradovaných o těhotenství nebo těhotných ženách. Modrý koník funguje jako zdroj ověřených informací, protože na obsahu se kromě tvůrců podílejí také lékaři nebo odborníci z dalších oborů, které souvisí s těhotenstvím nebo výchovou dětí. Tito experti rovněž vedou poradny, kde se mohou dámy obrátit s jakýmikoli dotazy na dané téma.

Vývoj týden za týdnem

Co se děje v těle, když těhotenský test oznámí dvě čárky? Do kdy se mluví o embryu a od kdy o plodu? Jak vypadá děťátko na konci prvního trimestru? Všechny tyto otázky zodpoví rubrika týdny těhotenství, kde jsou zvlášť informace ke každému týdnu. Lze tak sledovat vývoj plodu a dozvídat se poznatky o vzhledu, váze nebo délce, přičemž nechybí upozornění na rizika nebo údaje o vyšetřeních, která musí žena v konkrétním týdnu absolvovat. Závěr doplňují zajímavosti či praktické rady, jak překonat určité těžkosti či zdravotní potíže v souvislosti s daným týdnem gravidity.

notebook

Pro zdraví a duševní klid

Zdraví je nejdůležitější u všech lidí, nejen u těhotných, které mají k tomu zodpovědnost za své nenarozené dítě. Modrý koník poradí s prevencí nebo léčbou nejčastějších neduhů, se kterými se může gravidní žena setkat. Neméně důležité jsou též poznatky k přípravě na porod, na sbalení tašky do porodnice nebo pro období šestinedělí, kdy se již maminka nachází s děťátkem v domácím prostředí. Využít je možné též bezplatnou anonymní poradnu pro rozličné dotazy nebo diskutovat ostatními uživatelkami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno