navackove

Kde bydlet? Praha přináší možnosti jako žádné jiné české město, především dostatek zajímavých pracovních pozic, ale také výběrové školy či univerzity. Dlouhá léta bylo problémem bydlení, protože se nedostávalo volných nových bytů. To se však mění. A přicházejí změny rovněž v cenové politice. V rámci developerského projektu Byty Na Vackově se totiž prodává přes dvě stovky bytů, ke kterým poskytuje společnost Metrostav Development zajímavé bonusy, které snižují cenu nové jednotky až o stovky tisíc korun. Který byt si vyberete? 

Výtečná lokalita se zelení 

Kriminální rada Vacátko chodil do žižkovských hospod pro zločinecké živly, dobře věděl, že se skrývají právě v této čtvrti. Dnešní pohled na třetí městskou část je zcela jiný. Jedná se o moderní lokalitu s bohatou infrastrukturou a skvělou dopravní dostupností. Za pár minut na metru i v centru je realita, kterou docení všichni obyvatelé nových domů. Kromě veřejné městské dopravy je lokalita zajímavá i s ohledem na zeleň, Žižkov je totiž zeleným srdcem Prahy.  

Z katalogu si vybere každý 

Garsonku nebo pětipokojový byt s terasou? Katalog zahrnuje přes dvě stě jednotek v celkem čtyřech rezidenčních domech, přičemž moderní háv budov vychází z návrhů architektonického studia KAAMA. Bytovky jsou usazené mezi ulice Malešická a Olgy Havlové, přičemž všechny byty mají balkon nebo terasu, u přízemních bytů si mohou majitelé užít posezení na předzahrádce. Sklep se právě v akci nabízí k vybraným jednotkám zdarma, současně lze využít u nového bytu na Praze 3 úsporu až tři procenta z kupní ceny díky schválenému snížení sazby DPH.  

Kvalitní vybavení 

Při koupi bytu hraje roli rovněž vybavení v základní ceně. V rámci bonusů se teď nabízí v jednotkách s okny směrovanými na východ, západ a jih nejen trojskla, ale rovněž venkovní žaluzie. Ve všech bytech jsou standardem vinylové podlahy a kvalitní koupelnová a sanitární keramika. Výběr z odstínů designových obkladů a dlažby? Je samozřejmostí, stejně jako zaměření kuchyně s předstihem ještě před předáním bytu, aby mohlo proběhnout stěhování bez dalších budoucích dodělávek. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno