náramek

Vrstvení šperků je in už nějakou tu chvíli a aplikovat ho můžete i na náramky. Vkusně ozdobené zápěstí se může při troše snahy stát pomyslnou tečkou perfektně sladěného modelu do práce i do společnosti. A jak na kombinování a vrstvení dámských náramků vyzrát?

Začněte pozvolna

Pokud jste ve vrstvení začátečník, vsaďte na jistotu a jako základ použijte jednoduchý zlatý náramek. Odborníci z ateliéru Klenota v srdci Prahy k tomu říkají: „Jednoduchý náramek ze zlata jakékoliv barvy žena využije jak k samostatnému nošení, tak ke kombinování s dalšími doplňky. Kvalitní kousek vydrží i každodenní nošení po dlouhou dobu, proto se vždycky vyplatí ho ve své šperkovnici mít.“.

Kombinace pevných a řetízkových náramků

Dva základní druhy náramků jsou jasné – pevné a řetízkové. A právě nasadit současně oba tyto druhy působí velmi efektně. Ozvláštněné mohou být i různými přívěsky, třeba srdíčky nebo křížky. Kombinace masivnějších a subtilnějších ozdob je víc než vítaná!

Různobarevný mix

Nebojte se využít různé barvy a kovy, nebudete litovat. Takový náramek z bílého zlata doplněný růžovým zlatem je perfektní romantická kombinace, ve které zazáříte na schůzce i v práci.

Perlové náramky a drahé kameny

Za zkoušku určitě stojí vytáhnout náramky z perel nebo náramky s drahokamy. Dodají celkovému vzhledu eleganci a výjimečnost. Dávejte ale pozor, abyste je použili v rozumné míře – všeho moc škodí.

Když se zamyslíte, nejspíš vám bude jasné, že dlouhé štíhlé ruce si mohou dovolit masivnější ozdoby, a rukám spíš kratším nebo silnějším udělají dobrou službu jemné kousky. Taky pamatujte, že čím víc se odvážete s náramky, tím jednodušší by měl být váš outfit. Vyhnete se přezdobenému dojmu. Přejeme radostné vrstvení!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno