podlahy

Nemůžete se rozhodnout mezi plovoucí podlahou a linoleem? Dopřejte si výhody obou těchto krytin díky jedinečné směsi technicky pokročilého vinylu, vyvinuté prověřenou českou firmou Fatra Napajedla.

Nová řada třívrstvých PVC krytin Fatra RS-click s barvitou imitací dřeva je jako stvořená pro všechny typy společenských komerčních prostor. Varianta této vinylové podlahy upravená HDF voděodolnou vrstvou však může být umístěna také do kuchyní, na WC či do koupelny. Tajemstvím výrobku Fatra RS-click je komplexní složení podlahy navržené pro vyšší zátěž. Zatímco spodní korková vrstva skvěle izoluje hluky a lehce přilne na všechny typy povrchů, prostřený vinylový dílec přikrytý dekorační fólií zajišťuje snadnou pokládku. Za zmínku stojí také její protiskluzové a antibakteriální vlastnosti, díky kterým se podlahová krytina velmi snadno udržuje.

Na pohled je podlaha Fatra RS-click velmi estetická, jednolitá a nemá žádné viditelné spáry. Jak už název napovídá, Fatra RS-click se instaluje zámkovými spoji a správné umístění dílce doprovází cvaknutí. Navíc si můžete vybrat hned ze 16 barevných odstínů.

podlahy

Kouzlo domova s podlahami Fatra IMPERIO

Pokud máte vícečlennou rodinu nebo domácí mazlíčky, snadno podlehnete nové luxusní variantě Fatra IMPERIO. Podobně jako Fatra RS-click, má tento model korkovou spodní vrstvu minimalizující hlučnost, což z něj dělá optimální podlahu do bytových prostor. Co vás ale bude více zajímat, je protiskluzová PUR technologie ošetřující krytinu proti poškrábání. Můžete tak dát navždy sbohem rýhám od židlí a stolů, a to i v kuchyni nebo v jídelně. Přesto zůstávají vinylové podlahy Fatra IMPERIO velmi komfortní a dobře drží teplo, takže je lze položit na podlahové vytápění. Fatra IMPERIO nabízí kolekci hned dvanácti barevných variant se žíhanými dílci, které se hodí i do vícebarevných interiérů.

Navštivte např.Svět podlah společnosti Supellex, kde najdete velký výběr, nejnom vinylových podlah a kde vám  rádi s výběrem i realizací poradí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno