dovolena

 

Máte v plánu odpočinek u moře, a zároveň hledáte možnosti, které by byly spojeny především s cenově dostupným pobytem? Pokud ano, podívejte se spolu s námi na to, jak si zajistit dovolenou, která bude levná. V první řadě rozhoduje termín, kdy si zájezd koupíte. Buď ho můžete zakoupit s dostatečným předstihem, tedy v rámci first minute akce. Druhou možností je koupě na poslední chvíli. Příkladem může být last minute Černá hora. V obou případech máte jistoty, že oproti ceníkovým cenám můžete dosáhnout na slevy, které jsou až o velikosti několika desítek procent. A to činí i tisíce korun.

Vybírejte si levnější destinace

Cestou k levnému pobytu může být i to, že si vyberete levnější destinace. Pokud plánujete zůstat v Evropě, může to být Bulharsko, stejně jako tradiční Chorvatsko. Také neváhejte a v souvislosti s nízkými cenami vycestujte na dovolenou v Itálii. I zde se vám zaručeně podaří ušetřit. A pokud chcete vyrazit i mimo evropský kontinent, přinášíme vám další tři tipy na zajímavá místa. Je to:

  • Egypt
  • Tunisko
  • Turecko

Kam naopak nesměřujte, to je spíše oblast západní Evropy, jako je Francie, Španělsko, stejně jako Portugalsko. Zde je nezbytné počítat s tím, že ceny budou mnohdy až astronomické. A to jak v podobě ceny zájezdu, tak i v konkrétním letovisku.

Započtěte i cenu dopravy

Nákladovou položkou v rámci vaší dovolené může být nejenom ubytování a stravování, ale je to také cena dopravy. Je proto dobré porovnat si letadlo, autobus, nebo vlastní auto. Z hlediska cen dnes v rámci vzdálenějších destinací dominuje letadlo. Jeho problémem jsou však váhové limity, kdy si do kufru zabalíte jenom nejnutnější věci, lehké sexy korzety a osobní hygienu. U dražšího autobusu nebo auta tento problém řešit nemusíte. Pamatujte však, že se cesta nepočítá na hodiny, jelikož se počítá na desítky hodin, ale také několik dní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno