sauna

Domácí sauna se pomalu stává běžnou součástí našich domů či bytů. Saunování přináší relaxaci, pohodu, klid a upevňuje zdraví celé rodiny. Výběr různých typů a velikostí saun je dnes opravdu velký, ale typizované sauny často nevyhovují velikostně, designem nebo vybavením.

Mnoho klientů tedy upřednostňuje sauny na míru, které vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům.

Atypická sauna se vejde všude

Sauna na míru vám poskytne vše, o čem jste zatím jen snili. Vejde se přesně tam, kam potřebujete. Je ideálním řešením pro malé prostory nebo panelákové byty. Saunu lze vestavět například do prostoru pod schodištěm, kde jste dosud měli nevyužívanou komoru nebo ji můžete mít v koupelně.

A pokud jste si vybrali infrasaunu, tak tu můžete mít dokonce i v obývacím pokoji, protože nepotřebuje žádné speciální odvětrání a pro provoz jí stačí obyčejná zásuvka. Infrasauna například skvěle funguje v ložnici.

Umístění finské sauny je trochu obtížnější, protože je nutné dodržet několik pravidel. Nejdůležitější je zajistit přívod vzduchu pro saunové topidlo a odvětrání. Finskou saunu však můžete umístit ven – na terasu, balkón nebo na zahradu. Vaše saunování tak získá další rozměr a dívat se z rozehřáté sauny na zapadající slunce je zkrátka fajn.

Inspirujte se u Finů, kde se bez domácí sauny neobejde žádná rodina.

sauna systém

Sauna, která se přizpůsobí vám, ne vy jí

Představte si, že vaše sauna může dokonale ladit s vaší dřevěnou chalupou po babičce nebo moderním rodinným domem plným skla. To vše je u sauny možné – lze vhodně kombinovat různé druhy dřeva, sklo nebo kámen. Design sauny i vašeho interiéru by měl být v harmonii. Sauna oživí a vhodně doplní styl domu či bytu, nesmí působit násilně, jako by k vám vůbec nepatřila.

Když se rozhodnete pořídit si saunu na míru, nebudete muset myslet na spoustu technických věcí, jako je třeba izolace sauny, jaký výkon by měla mít saunová kamna atd. To vše vyřeší dodavatel za vás.

Stavba sauny tedy začíná už v saunovém showroomu, kde si vyberete mezi vystavenými saunami takovou, která vám bude vyhovovat a bude se vám líbit. Dobrý prodejce vám umožní si saunu vyzkoušet – nejen přejet rukou po perfektně zpracovaných lavicích či opěrkách, ale saunu vám připraví a roztopí.

Společně pak vyberete vhodné materiály a prodejce si s vámi domluví schůzku v místě, kde budete chtít saunu instalovat. Tam vše zaměří nebo se třeba během společné prohlídky domluvíte, že by bylo vhodnější umístit saunu jinam, než jste původně zamýšleli. I to se stává a jsme na to připraveni.

Výroba sauny na míru trvá několik týdnů. Vše se vyrábí v dílnách nedaleko Prahy z toho nejlepšího materiálu a pomocí německé či rakouské technologie. Stavba sauny u vás je pak pro sehraný tým montážníků hračka – podle velikosti a složitosti sauny to bude trvat jeden až dva dny.

Samozřejmě budete mít zajištěn veškerý záruční, ale i pozáruční servis po celou dobu životnosti sauny. Abyste si saunování mohli užívat nerušeně a dlouho.

www.saunasystem.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno