ušní svíce
Zdroj: istock

Ušní svíce se v posledních letech staly velkým hitem. Jejich úkolem je odstranit z našeho těla veškeré fyzické i duševní bolesti a potíže. Možná jste kouzlu ušních svící podlehli i vy a v takovém případě byste určitě měli vědět, na co si při jejich použití dávat pozor.

K čemu slouží ušní svíce?

Ušní svíce se vyrábí z pravého včelího vosku, díky čemuž při jejich spalování nehrozí vznik jedovatých zplodin. O vosku je známo, že má schopnost natahovat do sebe těžké kovy a škodliviny, které nemají v těle co dělat. Z toho důvodu se ušní svíce používají pro odstraňování „překážek“, které v našem těle vznikají v důsledku fyzického nebo emocionálního bloku. K těm dochází v případě, kdy se tok proudící energie zastaví (právě vlivem oné překážky) a nastane stav, který všichni známe a označujeme jako nemoc.

Jak ušní svíce vypadá?

Jak již bylo řečeno: ušní svíce se vyrábí z pravého včelího vosku, do kterého se namáčí trubička z pláténka. Ušní svíce jsou tenké a v praxi se používají tak, že se na horním konci zapálí a druhým koncem se zasunou do ucha. Díky hoření vzniká podtlak neboli „komínový efekt“, který veškeré nečistoty a škodliviny vytáhne z těla.

K čemu všemu se používají?

Ušní svíce napomáhají s odbouráváním jak fyzických, tak i psychických bloků. Jejich použití je proto opravdu různorodé. Používají se například při:

  • rýmě
  • chřipce
  • problémech se štítnou žlázou
  • ztuhlosti či bolesti svalů
  • bolesti uší
  • silných migrénách
  • depresích
  • odbourávání nežádoucích energií
  • podpoře hojení ran

Jak jejich použití vypadá v praxi?

Při použití ušních svíček je daleko lepší, pozvete-li si k tomuto účelu někoho druhého, nežli abyste se svící manipulovali sami. Jejich aplikace probíhá tak, že si přes ucho položíte prodyšnou látku a poté zapálíte horní konec ušní svíce. Spodní konec je potřeba do ucha zasunout kolmo pro vznik již zmíněného komínového efektu. Poté nechce svíci pomalu prohořívat, s pomocí pinzety odstraňujte její ohořelé části. Svíce se nechává vždy dohořet po vyznačenou rysku, která bývá cca 4 cm od konce – pak svíčku uhaste. Ušní svíce by se měly použít na obě uši, nejdříve na levé a pak na pravé.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno