Ušní svíce se v posledních letech staly velkým hitem. Jejich úkolem je odstranit z našeho těla veškeré fyzické i duševní bolesti a potíže. Možná jste kouzlu ušních svící podlehli i vy a v takovém případě byste určitě měli vědět, na co si při jejich použití dávat pozor.
K čemu slouží ušní svíce?
Ušní svíce se vyrábí z pravého včelího vosku, díky čemuž při jejich spalování nehrozí vznik jedovatých zplodin. O vosku je známo, že má schopnost natahovat do sebe těžké kovy a škodliviny, které nemají v těle co dělat. Z toho důvodu se ušní svíce používají pro odstraňování „překážek“, které v našem těle vznikají v důsledku fyzického nebo emocionálního bloku. K těm dochází v případě, kdy se tok proudící energie zastaví (právě vlivem oné překážky) a nastane stav, který všichni známe a označujeme jako nemoc.
Jak ušní svíce vypadá?
Jak již bylo řečeno: ušní svíce se vyrábí z pravého včelího vosku, do kterého se namáčí trubička z pláténka. Ušní svíce jsou tenké a v praxi se používají tak, že se na horním konci zapálí a druhým koncem se zasunou do ucha. Díky hoření vzniká podtlak neboli „komínový efekt“, který veškeré nečistoty a škodliviny vytáhne z těla.
K čemu všemu se používají?
Ušní svíce napomáhají s odbouráváním jak fyzických, tak i psychických bloků. Jejich použití je proto opravdu různorodé. Používají se například při:
- rýmě
- chřipce
- problémech se štítnou žlázou
- ztuhlosti či bolesti svalů
- bolesti uší
- silných migrénách
- depresích
- odbourávání nežádoucích energií
- podpoře hojení ran
Jak jejich použití vypadá v praxi?
Při použití ušních svíček je daleko lepší, pozvete-li si k tomuto účelu někoho druhého, nežli abyste se svící manipulovali sami. Jejich aplikace probíhá tak, že si přes ucho položíte prodyšnou látku a poté zapálíte horní konec ušní svíce. Spodní konec je potřeba do ucha zasunout kolmo pro vznik již zmíněného komínového efektu. Poté nechce svíci pomalu prohořívat, s pomocí pinzety odstraňujte její ohořelé části. Svíce se nechává vždy dohořet po vyznačenou rysku, která bývá cca 4 cm od konce – pak svíčku uhaste. Ušní svíce by se měly použít na obě uši, nejdříve na levé a pak na pravé.