pleťové krémy

 

Ženy se použití krémů na obličej a na tělo nevyhýbají. Mít doma univerzální krém se hodí. I muži a děti potřebují namazat tvářičky a ruce. Dětská kosmetika by měla být rozhodně specializovaná, ale pro větší děti to není až tak markantně důležité. V zimě je třeba si poléčit tvářičky omrzlé sněhem a větrem, to i muži použijí nějaký ten krém. Univerzální krémy si můžeme pořídit za velmi přijatelné ceny, navíc vydrží a nemusíme se bát, že patří mezi nekvalitní. Nutně neplatí, čím dražší, tím lepší!

Hydratační krémy

Ženy milují krémy, protože jim pomáhají udržovat pleť vláčnou a svěží. V zimě se doporučuje používat mastnější krém, aby ochránil kůži dokonale. V létě je vhodné vyhledat krémy opalovací, a to nejen pro děti. Slunce je rok, co rok zákeřnější a nedá se jinak přechytračit. Ženy mnohdy říkají, že se mazat nechtějí, že se neopálí. Ale vždyť je to hloupost, jen se vystavují zbytečnému riziku. Po pobytu na slunci je vhodné aplikovat i krém po opalování.

Masírujte se!

Samotná aplikace krému není žádná věda, ale mělo by se postupovat od brady nahoru. Je nutné dokonale promazat krk a dekolt a pak se vrhnout na nos a obočí. Na obličej si nijak netlačíme, jen jemně masírujeme. Kolem očí si krém jen poklepáváme. Pro svěží pleť bez nutných vrásek je doporučeno užití oblíbeného kvalitního krému dvakrát denně, ráno a večer. Ráno pro svěží vzhled, večer po hydrataci a odpočinek. Existují různé druhy krémů, od zpevňujících, vypínacích, výživných, proti vráskám, přímo na oči, ruce a tělo. Působení je individuální, proto si sami musíte zvolit svého favorita.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno