iVETA bARTOŠOVÁ eXEKUCE

Iveta Bartošová populární dvojka  komického dua z Uhříněvsi s největší pravděpodobností změní adresu trvalého pobytu pokud se rychle nevzpamatuje. Naši redakci se podařilo zjistit že na její dům v Uhříněvsi je od 11. dubna uvalená exekuce a příkaz k prodeji nemovitosti. Na Centrálním katastru nemovitostí je vyznačená plomba a  je možné, že Iveta Bartošová exekuci odvrátí pokud do zahájení dražby uhradí své závazky. Exekuci na Ivetu vydala Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky. Bližší informace o exekuci, soudní exekutor s ohledem k povinnosti mlčenlivosti sdělit nemůže.

Přesně do roka a do dne se Boží mlýny točí. Před rokem právě v této době naše redakce zjistila, že je uvalená exekuce na Josefa Rychtáře. Jako první jsme o tom informovali dne 15.dubna 2013

 

exekuce

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Ještě donedávna  měla Iveta Bartošová několik nasmlouvaných vystoupení, které týden po týdnu rušila ve velkém. Ze zhruba asi 14-ti vystoupení vystoupila pouze dva krát 14 a 21 února. Další koncerty pro její záhadní nemoc odložila, zrušila nebo pro velký nezájem zrušil přímo pořadatel.

Jak je vidět i přes veškerou snahu jejího chotě utáhnout domácnost, nedaří se jim to a peníze proplouvají mezi prsty někam do ztracena. V této chvíli zjišťujeme další podrobnosti.

Bartošová exekuce

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář

  1. To se dalo očekávat že šmudla bez vystupování nepřežije. Rychtář už zřejmě nemá tolik zakázek na hlídání, když nedokázal uhlídat ani svou ženu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno