nová becherovka Lemond Frozen

nová becherovka Lemond FrozenLemond Frozen je revoluční novinkou od Becherovky Lemond pro letní sezonu. Najdete zde charakteristickou citrusovou chuť Becherovky Lemond a prvotřídní jablečný mošt. Připravuje se z kvalitních a 100% přírodních surovin ve výrobníku ledové tříště. Nový způsob servírování letního drinku Lemond Frozen zažijí návštěvníci dvou velkých festivalů SázavaFest, Hip Hop Kemp a dalších letních akcí s Becherovkou Lemond. Na receptuře letní novinky spolupracoval barmanský mistr Jiří (George) Němec.

Nový letní drink lze jednoduše připravit i doma a osvěžit tak rozjetou párty nebo pohodový večírek s přáteli. “Na festivalech si lidé vychutnají drink z výrobníku ledové tříště dle původní receptury, na které spolupracoval barman Jiří Němec. Chceme však dopřát osvěžení i ostatním, a tak jsme připravili dvě varianty receptu na Lemond Frozen pro domácí výrobu“, říká manažerka značky Becherovka Lemond Dagmar Rychterová.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Lemond Frozen ledová tříšť (0,2 l)

Složení: Becherovka Lemond (5 cl), 100% jablečný mošt (15 cl), čerstvá šťáva z citrónu, plátek zeleného jablka, snítek máty, míchátko, brčko

Postup: Smícháme Becherovku Lemond s jablečným moštem a zastříkneme citrónovou šťávou. Nalijeme do tvořítek na led a necháme zmrazit. Pak kostky vložíme do mixéru a rozmixujeme na ledovou tříšť. Lemond Frozen nalejeme do sklenice a servírujeme s plátkem zeleného jablka a snítkou máty.

Lemond Frozen zmrzlina na „špejli“

Složení: Becherovka Lemond (1 díl), 100% jablečný mošt (3 díly), čerstvá šťáva z citrónu, tvořítka na zmrzlinu

Postup: Nachystáme tvořítka na zmrzlinu. Podle jejich obsahu smícháme v uvedeném poměru Becherovku Lemond a jablečný mošt. Přidáme kapku citrónové šťávy, nalijeme do forem a necháme zmrazit.

Ledovou tříšť Lemond Frozen si užijí s přáteli návštěvníci 13. ročníku multikulturního festivalu SázavaFest, který proběhne od 1. do 3. srpna ve Světlé nad Sázavou a návštěvníci 12. ročníku festivalu Hip Hop Kemp, který otevře své brány od 22. do 24. srpna v Hradci Králové. Další letní akce se svěží novinkou od Becherovky Lemond budou k nalezení na www.lemond.cz, www.facebook.com/lemond.cz.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Zdroj: crestcom.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno