nadzemní bazény

nadzemní bazény

Žhavé sluneční paprsky vybízejí k osvěžení v bazénu. Existují různé varianty nadzemních bazénů uspokojující člověka vzhledově, účelně i finančně. Mezi hlavní výhody patří snadná montáž a demontáž. Není nutné jim hodiny vybírat na zahradě místo a kopat jámu. Tento typ bazénů se postaví s příchodem prvních teplých dnů a na podzim se rychle a jednoduše sklidí. Český trh nabízí i produkty s železnou konstrukcí, které se ponechají na zahradě po celý rok. Zima a jiné výkyvy počasí nevadí.

Vhodné místo pro umístění bazénu

Koupě nadzemního bazénu není nikterak finančně náročná záležitost. Nejlevnější kusy lze pořídit již od tisíce korun. Samozřejmě záleží na vzhledu, velikosti a kvalitě. Umístění bazénu má svá pravidla. Měl by se položit na rovnou plochu bez trávy, štěrku, asfaltu anebo jiné směsi skládající se z nafty. Pro dokonalost umístění je nutné použít bazénovou podložku, jež zabraňuje poškození bazénové fólie. Obyčejné podložky po čase plesnivějí. Musíme myslet i na kvalitní zakrývací plachty.

Druhy nadzemních bazénů

Nejatraktivnější jsou bazény z bazénové fólie. Nejvíce si je oblíbily rodiny s dětmi. Jejich snadná montáž a pevné PVC s nafukovacím vodním límcem zajišťuje komfort přípravy. Horní límec se nafoukne a stoupající voda bazén sama bez pomoci postaví. Takovýto praktický nadzemní bazén je k mání v různých průměrech a tvarech, kruh, obdélník či ovál. Pro ještě lepší spokojenost dětí je k dostání bazénová fólie s pohádkovým motivem.

Léto plné smíchu

V nadzemních bazénech s kovovou pevnou konstrukcí jde i plavat. Jedničkou moderní doby jsou bazény se samonosnou konstrukcí opatřené plechovou stěnou a mrazuvzdornou fólií. Pořizovací cena nadzemních bazénů i s příslušenstvím je opravdu směšná oproti tomu, jak veselé a zábavné okamžiky přináší. Vše má své pro a proti. Ve většině případů je to nutnost uskladnění v zimním období a daleko rychlejší znečištění vody.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno