Zdeněk macura

Zdeněk Macura exklusivněVážený deníku AHA,

Musím Vás tentokrát pochválit za dnešní titulek konečně naprosto výstižný a pravdivý: JE TO TYRAN.

Apeluji na zdravý rozum a inteligenci ostatních redaktorů, aby tuto záležitost brali velmi vážně. Už jsem tady vysvětlil snad úplně všechno a doufám, že už nikdo nepochybuje.

Naprostá většina žen, od mladých až po důchodkyně, které bydlí v mém domě utekly od mužů tyranů. Jedna dokonce měla dvakrát zlomenou ruku, třikrát nos a dodnes se bojí, že ji její bývaly objeví, kde bydlí. Každá se ale bojí a stydí o tom mluvit nahlas veřejně. Jedna mladá matka s dítětem, tři roky snášela mlácení až pak utekla a rozvedla se, se dokonce bála to říct své vlastní mámě. Takže moc prosím, pochopte, Bartošová NIKDY veřejně nebude nic mluvit ani naznačovat proti tomu tyranovi, ale bude se chovat přesně obráceně. Ale její neustále hospitalizace ve nemocnicích, na JIP odděleních a žádosti o pomoc, které udělala ve skrytu, soukromě už minimálně čtyřem lidem o kterých vím, mluví za vše a vylučují jakoukoliv pochybnost o tom, na čem ten vztah stojí a že je v rukou nebezpečného násilníka psychopata, který ji ohrožuje na zdraví a na životě.

Moc prosím také redaktory, aby nešli naruku tomu násilníkovi a nevytvářeli umělé články, kde jakoby ten násilník působí že je normální člověk a podobně. Podobný článek se objevil třeba včera, kde si podává ruku s nějakým producentem a celé to působí dojmem normality. Prosím nepište o tom člověku jako by byl normální, když NORMÁLNÍ NENÍ. A na druhou stranu moc prosím, nepište o mě, jako bych byl nějaký pronásledovatel, jak se třeba objevilo: „… Ve tmě číhal maniak … „. Já se maximálně snažím jednat otevřeně a mluvím naprosto úpřímě o všem a jasně už delší dobu deklaruji, že hladám cesty a způsoby, jak tuhle situaci řešit. To, že se dotyčný agresor snaží za každou cestu znemožnit a zabránit, abych s tou Ivetou mluvil soukromě třeba jen pět minut, pro mě znamená, že situace je opravdu vážná a svědomí mi říká, že to nemám jen tak nechat být. Znovu opakuji, že budu pokračovat ve svém úsilí a jsem přesvědčen, že můj postoj je občansky a morálně správný a hoden příkladu pro jiné. Prosím rozumné a inteligentní redaktory zejména v redakci AHA a Blesku, aby dohlídli na ty méně rozumné a méně inteligentní, kteří možná buďto úmyslně nebo ze své hlouposti nebo neuváženosti nahrávají zlu.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Pozor na lstivé finty, kdy se objeví zpráva o zlomené klíční kosti, ale pak Iveta vesele mává rukou a celé to nakonec vyzní, že se nic neděje, ale na velmi podstatný fakt, že skutečně byla na JIP oddělení se jakoby zapomene. To už se řešit přestane. Jsem přesvědčen, že takové zprávy o zlomeninách jsou agresorem úmyslně vypouštěny, aby se vzápětí ověřilo, že to není pravda a tak aby ti, co agresora podezřívají vypadali jako pitomci. Je docela možné, že ji prostě tehdy mlátil do hlavy až do bezvědomí a pak mu nezbylo než ji odvést na JIP oddělení a přimyslel k tomu klíční kost, aby celé to nakonec vypadalo jako blbost, když na všechny bude vesele mávat rukou.

 

Zdeněk Macura

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno