Rychtář rabuje společný majetek

Rychtář kradeJosef Rychtář dnes odsouzený soudem pro Prahu východ za trestní čin ublížení na zdraví, kterého se měl dopustit tím, že zbil svou bývalou manželku Darinu Novou a vyfasoval tak trest 10 měsíců s ročním odkladem, navíc musí své exmanželce vyplatit odškodnění se před malou chvíli zřejmě dopustil dalšího nekalého jednání. Jak se nám podařilo zjistit, zvědavost sousedů je někdy k dobru věci a proto ostražitosti se meze nekladou :-).

Dovolal se nám náhodný svědek celé události, který viděl Josefa Rychtáře z Říčanské haciendy odvážet nábytek, mimo jiné televizi, bedny, stolek a další nespecifikované materiální věci. Připravuje snad Josef Rychtář o společný majetek svou exmanželku, nebo jej pouze odvážel do opravny (nebo zastavárny) aby mohl vyrovnat dluhy? :-D. To bohužel nevíme a můžeme jen spekulovat. Manželství Josefa Rychtáře a Dariny Nové je podle soudu rozvedené do dnešního dne, ale nedošlo k vypořádání společného jmění manželů. Návrh na rozvod podala bývalá manželka Josefa Rychtáře v lednu 2012 a v březnu na svůj svátek dostal Josef dárek v podobě rozvodu, kterému se tolik bránil a snažil se jej zvrátit. Josef Rychtář, jak jinak se odvolal a potvrzení rozvodu i přesto nabylo právní moci v záři roku 2012.

Nicméně společné jmění manželů je pořád v původním stavu a není vypořádané a tak je možné, že se právě dopustil trestního činu krádeže. Nezbývá než doufat, že se podařilo zabezpečit obrazový materiál, který bude důležitým důkazem v případě podání trestního oznámení.

Redakci se podařilo oslovit právníka, který nám celý problém ozřejmil:

Krádež jako dokonaný skutek, může být spáchána pouze na věci cizí.  Ovšem jako věc cizí je nutné posuzovat i věc, která osobě náleží pouze částečně, půjde například o věc, která je vlastněna více podílovými spoluvlastníky. Stejně tak se krádeže může zřejmě dopustit manžel na věci, která patří do společného jmění manželů. Je tedy zřejmé, že v tomto případě se může jednat o trestní čin krádeže a poškozená osoba by měla postupovat tak jak ji její svědomí a smysl pro spravedlnost dovolí. V podstatě je, ale povinnosti každého občana, který se stal svědkem, nebo má podezření na trestní čin takovou skutečnost oznámit.

Josef Rychtář, na kterého se poslední dobou sype jeden problém za druhým, tak podobným jednáním neskončí nikde jinde  než v místnosti se zamřížovaným oknem a na pěkně dlouhou dobu. Celá jeho eskapáda začala po boku Ivety Bartošové. Do té doby neznámy spolumajitel bezpečnostní firmy, se najednou ocitá ve víru soudů a práva. Po rozvodu manželství dostal další flastr a to odškodnění Judr.Sedloňové advokátce jeho exmanželky Dariny Nové za opravdu nevybíravý slovník ve výši 250 tisíc. Nebezpečně vypadající autonehoda po návratu z vystoupení Ivety Bartošové při které málem přizabil celou osádku vozidla, včetně jednoho zranění, které se léči dodnes upadla do zapomnění. Před sebou má další soud za nebezpečné vyhrožování své exmanželce, její kamarádce a advokátce exmanželky. V současné době je na něj podané trestní oznámení podezření z podvodu, kdy se pod záminkou nemoci Ivety Bartošové musel právě výše uvedený soud odročit. Iveta Bartošová se 4 dny na to zázračně vyléčila a vystupovala, bez jakýchkoliv známek zranění nebo bolesti.

Snažili jsme se kontaktovat bývalou manželku Josefa Rychtáře, jestli má o plenění jejich společného majetku nějaké informace, bohužel do uzávěrky článku se nám to nepodařilo. Zároveň jsme kontaktovali i Josefa Rychtáře a jeho vyjádření uveřejníme v aktualizaci článku.

Aktualizováno dnes 14:45

Josef Rychtář se nám dnes ve 14:30 vyjádřil následovně citujeme:

Máte to v té hlavě vykouřené, neobtěžujte mně a starejte se o to, zda máte doma uklizeno, utřete si prach a špínu co máte doma. Mně můžete akorát políbit prdel.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Rychtář opět hulvát

Něco podobného jsme čekali navíc je téměř jisté, že pán Rychtář má vykouřeno osobně. Podle posledních informací, dnes stěhoval všechny věci opakovaně zpátky do Říčanské vily a sousedé jako vždy byli v pohotovosti. Nevíme jestli to udělal strach z dalšího trestního činu, který by tohoto člověka definitivně poslal za mříže, nebo se po opici probral a uvědomil se . Všechno je v rovině dohadů a proto si doplňte to co uznáte za vhodné.

Mužské jméno Josef pochází z hebrejského slova Jóséf – v překladu Bůh ti dá. Jak příznačné a pravdivé. Tady dává poslední dobou dost a pevně věřím, že spravedlivě a na nic nezapomene.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno