látka
Zdroj: Bubulakovo.cz

Určitě se mezi vámi nachází pár hospodyněk, které nejsou spokojené s výzdobou vlastní domácnosti. Snaha dotáhnout vše k dokonalosti sice může být někdy doslova vražedná, ovšem na druhou stranu každá žena chce, aby byl její domov nádherný a útulný. Ptáte se, jak toho docílit? Nemusíte utratit desítky tisíc za drahý nábytek, protože kouzlo domácnosti vytvoří i ručně vyrobený polštářek z dekorační látky.

V čem je dekorační látka tak speciální?

Už podle názvu můžete odhadnout, že dekorační látky metráž budou něčím speciální. Ale čím? Jde o nejtlustší bavlněné tkaniny vyšší gramáže v plátnové vazbě. Někdy se na trhu objevují i pod pojmem canvas, ovšem my zůstaneme u standardního českého označení. Hlavní výhodou dekoračních látek je jejich pevnost a zároveň pestrobarevnost. Díky vysoké gramáži se nemusíte bát, že by se vámi ušité povlečení nebo polštářek rozpadl už za několik dní.

Na co se dá dekorační látka použít?

Kvalitní dekorační látku můžete plně využívat při kreativním šití nebo při tvoření patchworkových děl. Nemusíte se ovšem bát, že by pro vás byla dekorační látka příliš vznešená. Jejím vhodným použitím na záclony nebo na povlečení oživíte interiér staré chalupy i moderního bytu. Vše záleží pouze na vás a vaší představivosti. Z dekoračních látek si můžete vyrobit také peněženky nebo látkové tašky.

Jaké jsou k dispozici vzory?

Na trhu se nachází velké množství různých vzorů dekoračních látek. Sortiment obchodu Bubulakovo.cz je skutečně široký, takže si z něj určitě vyberete. K dispozici jsou dekorační látky s květinovými a listovými vzory nebo s pravidelnými geometrickými obrazci. Zakoupit si můžete také dekorační látky s dětskými motivy. Z nich pak klidně ušijte dětem nové povlečení na polštář či peřinu nebo stylový podsedák.

Chcete originálně vylepšit svou domácnost? Dekorační látky s obrovským množstvím různých vzorů udělají váš domov útulnější a také o trochu modernější.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno