jak na kudrnaté vlasy

jak na kudrnaté vlasy

Závidíte jiným ženám jejich pevnou hustou hřívu anebo nezkrotné kudrlinky? Prahnete také po elegantním zjevu a toužíte své vlasy dostat pod kontrolu? Marně tápete, jak dosáhnout bohatosti účesu, aby vaše vlasy nevypadaly ulízaně? Můžete se nechat ovlivnit moderními trendy za pomoci účinné kosmetiky, šampónů, kondicionéru, gelů, sprejů a vlasové výživy. K zahození nejsou samozřejmě ani babské rady.

Trendy vlasový styling

Svět bohatých vlasů je otevřen všem, kteří si zvolí správnou kvalitní kosmetiku. Senzační péči potřebují všechny typy vlasů, i když si myslíte, že nepotřebuje nic zvláštního, nezapomeňte nakupovat špičkové značky. Jistě se to vyplatí, vlasy jen září. Existují šampóny pro zesvětlené, kudrnaté, bohaté, řídké či chemicky poškozené vlasy. Nesmíme zapomenout na přípravky zabraňující výskytu lupů a padání vlasů.

I vlasy potřebují dýchat

Ne každý si může dovolit luxusní kosmetiku a preparáty. Vlasy potřebují vitamíny E, A, B i C, zinek, křemík. Tyto blahodárné látky najdeme v ořechu, mandlích, dýňových a konopných semíncích, klíčkovém oleji anebo rakytníku řešetlákovém. Pokud holduje kávě a nedbáte na příjem tekutin, mohou být vlasy suché a bez lesku. Představte si, že vlasům neprospívá stres a nedostatek spánku. Vlasům prospívají bylinkové zábaly z medu, vajec, octa, citrónové šťávy i březové vody. Nezapomeňte vlásky pravidelně česat anebo kartáčovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno