hodnocení klauna františkou

U tohoto modelu jsem se musela pozastavit. Nelze totiž jednoznačně určit směr kterým se ubírá. Jarní nálada na oblečení je vidět, bohužel vůbec to neladí s punkovou náladou celého vzhledu. Jsem si dokonce jistá, že těžké boty a paranoidní červená hlava tomuto vzledu nepřidávají na outfitu, ale pouze a jen na náročnosti pro oči. Celkově tak vzhled dostáva nádech vraníka červené barvy, kterému jde po krku celé stádo lékařů z oboru veteriny. Možná i proto ten nádech oddanosti…“berte si mě“

Rozhodně to táto celebrita nevyhrála ani s afro účesem. Míchat několik stylů dohromady, jednonačně nepřijde komické, a bohužel ani sentimentální. Kde jsou doby kdy cirkus byl vysílán v televizi pouze černobíle. Vytknout tak musím i proužkované triko, které by si nemělo dělat v kontextu s celkovým vzhledem, legraci z vězněných osob. Vhodně zvolené doplňky jako například motýlek, mimochodem používají ho třeba takové klasy jako primátor Prahy pán Bohuslav Svoboda, nebo dokonce modráček Schwarzenberg, je příjemnou tečkou k celkovému vzhledu. Ještě bych snad podotkla, že na věk celebrity, jsou kahoty nekalých rozměrů a je zcela možné, že trpí minimálně nadváhou, případně středně těžkou obezitou. Proto bych radila nežrat bůček. V jednoduchosti je přeci krása. Se podívejte na mou osobu.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Celkem za tuto kombinaci dávám sedm hvězdiček (vím že jich je jenom pět, ale hlasovala jsem dvakrát, pro matematiky z oboru je to jednou 5 hvězdiček a jednou dvě hvězdičky) Za težkotonážní boty z pohledu antipatie k podobnému hnutí dávám mínus 3 hvězdičky. Body navíc za charakter a odvahu se v tomhle ukázat a nadčasovou slunečnici na klobouku.

CELKOVÁ ZNÁMKA: 1+

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

hodnocení klauna františkou


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno