cestovní pojištění online

 

Plánujete rodinnou dovolenou v zahraničí, která vám zajistí příliv nové vitality? V tom případě se jistě neobejdete bez cestovního pojištění, které vám v jakékoliv situaci zajistí luxusní péči v nepříjemných situacích. Podívejte se třeba na nabídku ERV Evropské pojišťovny, jež nabízí komfortní služby v oblasti cestovního pojištění.

Zajímejte se o nabízené služby

Říkáte si, proč preferovat cestovní pojištění u ERV Evropské? Tato společnost je jediným skutečným specialistou na cestovní pojištění. Proto moc dobře vědí, co klient potřebuje. Pyšní se oceněním TTG, jež získala již po 14. v řadě. Pokud se rozhodnete pro kvalitní cestovní pojištění od ERV Evropské, můžete se spolehnout na jejich vlastní nonstop asistenční službu a síť Euro-Center po celém světě, které vyřeší všechny nahodilé situace ihned na místě. Spolehněte se na jediného odborníka ve svém oboru, jenž spolupracuje s 9 z 10 největších cestovních kanceláří.

Máte všechno pod kontrolou?

Možná se domníváte, že vám kartička zdravotního pojištění na cestách po EU stačí, jste bohužel na omylu. To platí i pro pojištění k platební kartě. Nikdy nevíte, co se může stát. Každý rozumný turista by měl počítat s různorodými problémy. Díky asistenční službě se můžete spolehnout na rychlou pomoc při vyřízení všech nepříjemností. Pojištění, jež ERV Evropská pojišťovna nabízí, poskytuje kompletní řešení vytvořené na základě více než 100letých zkušeností. Klíčovou výhodou je objednání  cestovního pojištění on-line. Vše probíhá rychle, bezpečně a seriózně.

Cestovní pojištění na míru vašim požadavkům

Ať jste malí nebo velcí, cestovní pojištění od ERV Evropské pojišťovny vám padne do noty. Mladí lidé ocení balíček S batohem do 28 a rodiče malých dětí zaujme pojištění až do 18 let s 50% slevou. Nikdy nevíte, co se může v životě stát, proto ERV Evropská nabízí pojištění zrušení cesty. Připojištění ERV Plus zahrnuje také další služby, jako jsou zpoždění zavazadel či zmeškání odjezdu. Mrkněte na standardní pojištění dovolené až na 90 dní, které lze skvěle využít při rekreaci u moře. Vyrážíte na cestu za poznáním? Dejte přednost rozsáhlému pojištění až na 360 dní. Sportovní nadšenci neodolají nabídkám pro zimní aktivity.

Co by se vám nejvíce hodilo?

Myslete na všechny možné situace, které vás mohou na vysněné dovolené, sportovním pobytu anebo romantické rekreaci potkat.  ERV Evropskou si oblíbili především zákazníci, jež oceňují kvalitu a šíři nabízených služeb. Atraktivní pojištění krátkodobých individuálních cest po Evropě je oblíbené více u žen. Pánové mají spíše spadeno na cestovní pojištění delších rodinných dovolených. Celoroční tarify jsou jako stvořené pro rodiny a partnery vyrážející na cesty společně či jednotlivě. ERV Evropská dominuje nejširší pojistnou ochranou na českém trhu, léčebnými výlohami až do výše 10 000 000 Kč, možností celoročního pojištění a vlastním česky hovořící non-stop asistenční linkou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno