Petr Čech

Větrem ošlehaný a statný bojovník Petr Čech, zvolil celkem nevhodný outfit.

Při tak „národním“ sportu, jakým bezpochyb futbal je,  bych očekávala vhodnější a střídmou variantu. Barevná kombinace modré a čevené, působí vtíravo a zasazuje společenskému standardu hlubokou ránu. Pochválit ho však můžeme za vhodně zvolené doplňky, které síce nejsou tak často nošené, ale působí esteticky a v souladu barevné jednotnosti i tak trochu rošťácky.

Krátké šortky, jsou vzhledem k barvě vhodně zvolené k hlavnímu doplňku helmě, a vůbec nepůsobí vyzývavě. Navíc v černé se dokonale ztratí jak velká hlava, tak velký zadek. A černá je vlastně in pořád. Vždyť i do hrobu si ji bereme 🙂

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Jednoznačně bych však odstranila nápisy na prsou a rukávech. Působí to dětinsky a celá pozornost se tak věnuje spíše čtení onoho outfitu, než sledování výkonu. Rukavice jsou totální trop. Více barev má už jen moje tetička Sojková. Celkem za odvahu zkoušet nové věci, dávám Petrovi 3 hviezdičky a  za kompletní vzhled pouze dvě. Jednu za vhodně zvolenou helmu, jednu za hezké kukadla. Suma sumárum celkem vtipná interpretace trendů, bohužel s pochybným výsledkem.

CELKOVÁ ZNÁMKA: 3+

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno