jak vybrat psí boudu

 

Výběr psí boudy nemusí být tak jednoduchý, jak se může na první pohled zdát. Důležité je vzít v úvahu hned několik důležitých parametrů. Podívejte se, proč vůbec boudu pořizovat a na co se zaměřit při jejím výběru. S pomocí tohoto článku pořídíte svému pejskovi sídlo, kde bude rád trávit čas.

Pořízení psí boudy

Důvodem, proč pořizujeme psí boudu, je hlavně snaha o vytvoření skrýše pro psa. Pokud bydlíte v domě se zahradou, ale pes nemá do domu přístup a musí být neustále venku bez ohledu na počasí, jedná se téměř o nutnost. Kvalitní psí bouda zajistí odpovídající ochranu před povětrnostními podmínkami a tím pomůže zabránit, aby se pes nachladil nebo se trápil v příliš velké zimě.

Vhodné rozměry

Už jste rozhodnuti, že psovi pořídíte boudu a teď přichází na řadu její správný výběr. Jedním z nejdůležitějších parametrů je vhodná velikost boudy. Počítá se nejen otvor pro vchod, ale i vnitřní prostor. Zamyslete se nad tím, jestli vybraný typ psí boudy odpovídá velikosti vašeho psa a umožňuje mu pohodlný pohyb. Pro inspiraci můžete využít přehlednou tabulku s rozměry a doporučeními velikosti boudy pro jednotlivá psí plemena. A když si nebudete jisti, můžete se zeptat odborníků na radu.

Kvalitní střecha a zpracování

Pro zajištění správných izolačních vlastností a dlouhé životnosti je nutné, aby bouda pro psa byla vyrobena z kvalitních materiálů. Klasické dřevěné boudy se sedlovou střechou nabízí dostatečnou ochranu a zároveň pohodlí. Nabízí jistotu, že nikde nenajdete trčící šrouby, hřebíky ani jiné nebezpečné části. Vždy si prohlédněte, jestli bouda neskrývá žádná nebezpečí uvnitř, abyste předešli případným úrazům. Výhodou je i to, že si můžete zvolit barvu laku na dřevo a odstín sedlové střechy. Bouda tedy přirozeně zapadne na vaši zahradu a stane se neodmyslitelným prvkem nejen pro vás, ale hlavně pro vašeho psa.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno