Dnešní den není ani náhodu tak jednoduchý jak se zdálo. Nejdříve probleskla změna na Úřadu pro studium totalitních režimů, ke všemu navíc se přidal bulvární server extra.cz, který zveřejnil informaci ohledně exekuce na majetek bývalého manžela Dariny Nové, Josefa Rychtáře.

Tento server asi snad záměrně používá vyjádření pouze jedné strany, potažmo jak bylo zveřejněno i jinde neověřené a nepodložené  informace. Nám se dnes podařilo získat vyjadření dvou na sobě nezávislých zdrojů, z blízkého okolí této rodiny, které si nepřeji být jmenované. Všechny informace jsou ohledně údajného uhrazení dluhu. Josef Rychtář v deníku extra.cz potvrdil, že peníze za exekuci přeposlal na účet bývalé manželce, která dle zdroje nemá ani ponětí o nějaké částce, natož za posledních několik měsíců od jejího exmanžela. Informovali jsme o tom v článku ohledně placení leasingu auta v článku o uvalení exekuce na Josefa Rychtáře. Manželku Josefa Rychtáře se nám do uzávěrky kontaktovat nepodařilo.

„Všechny peníze jsem uhradil. Manželce jsem je poslal na její účet, takhle jsme se dohodli,“ dodal partner Bartošové.

Tohle sdělil server extra.cz. Nevím jestli je to provokoace, nebo neznalost spolku tohoto bulváru, ale zveřejnit podobnou informaci mi přijde trošku na hranici psychického normálu. Každému musí být jasné, že jakoukoliv pohledávku u provedené exekuce,  je nutné uhradit pouze a jen exekutorovi, který ji vykonává na jeho účet, případně společnosti, která plnění vyžaduje. Navíc dluh je za pojednávání a náklady s ním spojené,  není teda vedený vůči ex manželce, nebo dětem jmenovaného, ale pouze  vůčí soudu, který v dané věci rozhodoval. Evidentně je v extra.cz  zaměstnaná tlupa, která ví že ráno bude nový den a tím to u nich končí. Dost mě udivuje, že vyplácnou článek, bez jakéhokoliv kontaktování druhé strany a ověření informace, například soudu. Smažíme se přinášt pouze a jen ověřené informace a nemeleme články z vody. A v tom se odlišujeme.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Takže ještě jednou a v souhrnu. Darina Nová, nemá a nedostala peníze za cokoliv co se týkalo soudního sporu ohledně rozvodu. Josef Rychtář nemá a nedostal rozum ani po tom všem, protože je zcela nesmyslné posílat byť fiktivní peníze na účet třeba Pražské paroplavby, když s touto věcí nemá nic společné. Věříme tomu, že obsílku ohledně exekuce nemusel obdržet, nakolik doma se zdržuje jen ve chvílích svého ataku, přesto neznalost neomlouvá. Neobhajujeme ani jednu stranu, ale výplody extra.cz, nám přijdou jen jako důležitý fakt existenční, kvůli přežití na trhu. A za to jsem ochotná dát protekčního spratka klidně do ohně. Jsem se nechala unést.

Exekuce je i nadále uvalená na poměrnou část bydlení v Říčanech, kterou vlastní dlužník Josef Rychtář, nic se na tom nezměnilo. Exekuce nebyla uhrazená do chvíle napsání tohoto článku. Exekuce byť v nepoměrné části se dotýka i jeho ex manželky a synů, jako budoucích nabyvatelů nemovitosti, nakolik jde o jednu nemovitost. Závěrem by bylo nahodno ověřit živnostenské oprávnění Josefa Rychtáře, nakolik dle posledního výpisu z živnostenského rejstříku, si dne 15.3 2013, založil živnost, která je technicky i zákonem ošetřena jako živnost podlehající minimálně odborné způsobilosti,  konkrténě živnost koncesovaná. Ve své podstatě Václav Volek jako další zůčastněná osoba, se tak může docela rychle dostat tam, kde má z největší pravděpodobností namířeno i tělo Josefa Rychtáře.

Snad jen jedno upozornění: Josefe Rychtáři, plať tam kde máš platit. Své závazky si vyřizuj ty a nekupuj zbytečně něco, co pouze a jen uklidí tvou milenku na chvíli do klidu. Všechno má svou cenu a nebude trvat dlouho, když tou cenou bude i nenávist.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Zdroje: Foto: sedmicka.cz, facebook antistránky

DOPLNĚNÍ INFORMACI PO UZÁVĚRCE ČLÁNKU: Podle mnou osoloveného zdroje Josef Rychtář o exekuci věděl, nakolik obsílku o uvalení exekuce obdržel. To, že uvedenou částku neuhradil, má za následek současný stav.  Jeho liknavý přístup k plnění svých povinností dlužníka, je tak s největší pravděpodobností záměrem, s cílem zničit rodinu hlavně svou ex-manželku, kterou prezentoval už v minulosti na facebook antistránkách Ivety Bartošové. Tady se netajil myšlenkou jakýmkoliv způsobem udělat z Dariny Nové bezdomovce, což se mu evidentně daří.

Orel vyhrožuje

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

2 KOMENTÁŘE

  1. No, holčina je evidentně grafomanka. Osočovat redakci za uveřejnění reakce Rychtáře je blbost. Druhou stranu se jim třeba oslovit nepodařilo.
    Nijak je nehájím, nicméně jejich úroveň je asi stokrát lepší, i gramatická, než tyhle splácaniny. Sorry, ale in magazín mě nemá jak oslovit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno