silná baterka

Velmi lehká, ale také praktická. Vejde se do každého zavazadla a poslouží v různých situacích. Vhod přijde při výletech do přírody, ale využijete ji i doma. Posvítíte si, kam potřebujete a pak jen stisknete tlačítko pro vypnutí. Kutilská dílna, návštěva dřevníku, krátká procházka parkem. Nikdy nevíte, kdy bude třeba trochu světla, že? Baterku můžete mít připravenou za opaskem, hodí se na chatu i do kempu. Výhodou je i rychlé nabíjení a výdrž na jedno nabití, která přinese i několik dlouhých hodin svitu na nejvyšší možný výkon.

Na počasí teď už záležet nebude

Hodí se opravdu do každého ročního období, nejen v létě nebo na podzim! Silná baterka potěší jako dodatečný zdroj světla i při rybaření nebo jiných víkendových koníčcích. A je natolik praktická, aby jí slušela i role rezervní powerbanky. Pokud budete potřebovat doplnit energii ve svém telefonu, bude připravena pomoci a stát se náhradou za elektrickou zásuvku, kterou byste při delším výletu do přírody hledali jen stěží. Není nutné nic složitě nastavovat, na baterce přepnete režim svícení během vteřiny. Potřebujete lepší světelný tok? Nebo je nutné zaměřit se na delší výdrž, takže nižší počet lumenů rozhodně nevadí? Záleží na situaci, rozhodněte se podle sebe!

Hliník je materiálem budoucnosti

Problémem nebude vzdušná vlhkost a nevadí ani dešťové kapky! Kvalitní hliník je navíc lehký doslova jako pírko a nabídne i dlouholetou trvanlivost. Pokud se v přírodě setkáte s průtrží mračen, může svítilna zůstat v kapse a sloužit, až jí bude třeba. Potřebujete svícení na nejvyšším stupni? Potom se připravte, že plně nabitá baterka nabídne asi pět hodin světla. Nabíjet ji budete asi osm hodin, což jednoduše znamená, že ji dáte do zásuvky, než půjdete spát. Ráno je připravena do akce! Víc informací hledejte na cel-tec.cz!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno