cigareta
Zdroj obrázku: Aleksey Kurguzov / Shutterstock.com

Chybí vám oblíbené mentolové cigarety? Ty byly již před časem plošně zakázány. Motivace je poměrně jasná – snahou je samozřejmě odradit od kouření děti a mladistvé, pro které jsou právě cigarety s příchutí velkým lákadlem. Oblíbené však jsou neméně i u dospělých kuřáků.

Jak fungují ochucené cigarety?

Pokud vám samotná chuť cigaret úplně nejede, dobré práskací kapsle ji dokážou ochutit. Můžete si zvolit jakoukoliv příchuť od mentolové, přes borůvku, meloun, jahodu až třeba po zelený čaj. Práskací kapsle umožňují dostat do cigarety příchuť, kterou si snadno následně vychutnáte prostřednictvím cigaretového kouře. Do aplikátoru stačí natlačit kapsli s příchutí a ta se poté přidá do vlastní cigarety. Samotná aplikace nezabere více než pár sekund a máte připravenou zcela novou chutnou cigaretu v netradičním provedení. Kapsle jsou v podobě malých kuliček, které si snadno vezmete kamkoliv s sebou a ochucenou cigaretu si můžete vychutnat skutečně kdekoliv.

Historie sahá daleko

Možná to ani netušíte, ale faktem je, že tyto práskací cigarety jsou na trhu již skutečně dlouho a rozhodně se nejedná o nějakou novinku, jak by se mohlo na první pohled zdát. Poprvé se na trhu objevily ve 20. letech minulého století a není asi překvapením, že se zrodily v Americe. Původní příchutí byla klasická mentolová, ale postupem času na trh přicházely stále nové a nové podle preferencí zákazníků.

Zdravotní aspekty

Kouření praskacích cigaret není o nic horší než klasické kouření bez příchuti. Samotné kapsle jsou zcela zdravotně nezávadné, takže pokud již kouříte, rozhodně není problém si občas cigaretu zpestřit ochucenou kapslí. Je samozřejmě vhodné pamatovat na to, že ochucené cigarety mohou být zajímavější pro děti nebo mládež, což znamená, že je potřeba dobře dětem vysvětlit podstatu kouření, její rizika a varovat je před závislostí.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno