trička

trička

Originální, unikátní, jedinečná – tak by se dala charakterizovat úspěšná značka Rescue, jejíž produktové portfolio zahrnuje trička se silnými příběhy a neotřelým designem. Sortiment zboží upoutá pozornost především milovníků letectví, vojenství a motorismu. Konceptem firmy jsou stylová trička s vyobrazenými historickými stroji, osobnostmi a významnými událostmi, čímž se liší od konkurence.
 
Grafici při navrhování motivů mají před sebou jeden cíl – perfektní výsledek práce. Náměty triček jsou spjaty s výročími, konkrétními osobami, ba i s významnými událostmi. Úspěch mají trička věnovaná československým stíhačům Františku Peřinovi a Josefu Františkovi. Pánové často obohacují svůj šatník tričkem věnované Mustangu GT 350, neboť si vybavují scénu z legendárního filmu Bullittův případ, kdy se Steve McQueen řítí na Mustangu ulicemi San Francisca. Atraktivně zpracované může být jakékoliv historické téma.
 
Tričko černé a šedé barvy je věnované nejúspěšnějšímu německému tankovému veliteli Michaelu Wittmanovi, který s tankem Tiger zničil celkem 27 nepřátelských vozidel.
 

Kvalitní materiály, moderní technologie


 
K výrobě triček se používají kvalitní materiály od vyhlášeného francouzského výrobce. Potisk triček se provádí moderní technologií sítotisk, která slibuje vysokou odolnost a barevnou stálost. Značka Rescue plánuje rozšíření nabídky o polo trička a nevylučuje, že se v budoucnosti objeví i další produkty. Jejím posláním je vytvořit plnohodnotnou značku orientující se nejen na výrobu triček.
 
V současné době působí po celé Evropě (včetně tuzemského trhu) a úspěch zažívá i v zámoří. Hlavním prodejním kanálem je internetový obchod RescueFashion.com, který je aktuálně v angličtině a češtině. Každý měsíc bude sortiment rozšířen o jeden či dva nové designy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno