jak zhubnout do plavek

jak zhubnout do plavekNATURHOUSE  je celosvětová síť dietetických center s vedoucím postavením v České republice, na Slovensku i zahraničí. Koncept dietetických center NATURHOUSE byl založen v roce 1992 ve Španělsku a nyní provozuje téměř 2.000 dietetických center ve 40 zemích světa, v nichž působí přes 5.000 profesionálů, kteří pomohli více než 4.000.000 klientům zhubnout a váhu si udržet.. 

Zakladatelem konceptu NATURHOUSE je Félix Revuelta (1947). Právě on přišel s převratnou myšlenkou, nabídnout lidem, kteří mají problémy s váhou, služby na jednom místě, které řeší příčinu a ne až následek nadváhy. Začala se tak rozvíjet síť dietetických center NATURHOUSE, v níž se klienti učí zdravému stravování.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Co je metoda NATURHOUSE

Tajemství úspěchu jedinečné metody NATURHOUSE spočívá v osobním výživovém poradenství zdarma, dlouhodobé spolupráci výživového poradce – dietologa s Vámi jako klientem a širokém sortimentu exkluzivních produktů. Její nedílnou součástí je vzájemný vztah a důvěra, které vznikají mezi Vámi jako klientem a výživovým poradcem.

Hubněte bez pocitu hladu.

Dietolog NATURHOUSE Vám doporučí správnou kombinaci potravin podle Vašich individuálních stravovacích potřeb, změně životních návyků, rozvrhu hodin a výdajů energie. Tím budou Vaše jednotlivé fyziologické, biochemické a metabolické potřeby pokryty po celý den.
Pro Vás to tedy znamená, že díky novému jídelníčku získáte veškeré živiny, které potřebujete pro celý den, a přitom budete hubnout. A k tomu bez pocitu hladu, protože další zásada, kterou Vás naši dietologové naučí, je pravidelnost. Budeme Vás učit se stravovat pravidelně, 5x – 6x denně. A nejen to, ukážeme Vám, že pravidelný pitný režim je základ dobré kondice!
Budete spokojení, protože nejen že dosáhnete své optimální váhy, ale budete schopni si ji udržet. Navíc na sobě zpozorujete viditelné výsledky od 1. týdne hubnutí s NATURHOUSE.

  • Dietické poradenství ZDARMA
  • Pestré jídelníčky na míru
  • Exluzivní produkty na bázi bylin
  • Profesionální a motivující přístup
  • Poradenství na zlepšení Vašich stravovacích návyků

Objednejte si i vy konzultaci ke zhubnutí zdarma. Nebo přejděte rovnou na stránky: 

Natur house

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno