Obrazy na zeď

Jak netradičně oživit svůj interiér?

obrazy na míru

Uvažovali jste o oživení interiéru doma nebo v práci? Jednou z možnosti je pověšení obrazu na zeď.

V současné době je několik desítek prodejen v České republice zabývajících se prodejem obrazů. Ani jedna však nemá na výběr tolik úžasných a jedinečných motivů jako společnost Profimedia.cz.

obrazy na zedRychlost, kvalita tisku i zaručeně jedinečné obrazy  na míru, které jsou z kvalitních fotografií a s vysokým rozlišením. Obrazy je možné vytvořit jak na přírodní plátno na blind rám, fotopapír, kapadesku a tapetu, jednoznačně oživí  interiér domu a bytu, nebo kanceláře.

V unikátní e-shopu s fotografiemi vysoké kvality, 300 dpi obrázky s vysokým rozlišením za levné ceny si určitě vyberete.  Více jak 20 000 jedinečných motivů, reprodukce malířských děl, historické černobílé retro fotky, letecké záběry, příroda, zvířata, ilustrace, obrázky ze světa. Můžete zvolit i své osobní foto, ze kterého Vám udělají Obraz na míru.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Navíc nakupování obrazů online na Obrazy na míru je velmi jednoduché, intuitivní a rychlé! Všechny kategorie jsou přehledně rozdělené. Můžete si zvolit obraz podle umístění, podle nálady, na výšku, šířku či panoramatický. Pokaždé volbě Vám ukáže několik stovek nádherných obrazů, které poté už stačí jenom objednat, zvolit velikost a druh podkladu.

Všechny obrazy se tisknou  na 11-ti barevném plotru Epson. Nejmodernější tiskárny Epson Stylus Pro 9900 a nejnovějšího pigmentového inkoustu Epson Ultra Chrome HDR.

Tisk probíhá  na profesionální plátno Satin Canvas, které tvoří špičku v oboru, nebo Epson Premium Glossy Photo Paper. Jedná se o světle bílý papír, jehož struktura povrchu se velmi blíží povrchu halogenidostříbrných fotografických snímků.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Tisknout je možné i na Kapa desku, moderní interiérový materiál, který si získává stále větší oblibu pro svoji dostupnost, lehkost a nadčasovost. Jedná se o polomatem zalaminovaný fototisk, který je aplikovaný na 5 mm papírové desce s pěnovým jádrem. Tyto desky jsou ideální do reprezentačních prostor nebo kanceláří, kde vyniknou všechny jejich vlastnosti.

Samozřejmostí je tisk na tapetový papír, nebo textilní tapetu.

A kde si můžete Obrazy na míru objednat?

Profimedia.CZ a.s.
Nerudova 1668
53002 Pardubice
Česká republika

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

2 KOMENTÁŘE

  1. Obrazy sú ideálnou dekoráciou pre domácnosť. Potešie nielen milovníkov umenia ale zaujmu každého kto vašu domácnosť navštívi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno