Nej pes 2013

Tak a máme to tady . Tři skoro na chlup podobné soutěže, o tu samou kategorii odstartovali skoro na den přesně. Jak nova.cz tak blesk.cz a dokonce i lidovky se rozhodli přilákat čtenáře tou nejednodušší formou, prostřednictvím soutěže o nej miláčka rodiny.  Jedná se o soutěž Nejlepší pes. Ale není soutěž jako soutěž.

Zatím co v té první a poslední jmenované na nova.cz reps. lidovky.cz, reálně můžete vyhrát nějakou tu cenu, v té druhé na blesk.cz můžete leda tak závidět paničkům co mají peníze. Ve své podstatě se totiž nejedná v této soutěži o nejlepšího pejska, ale spíše majitele, jeho movitost a technické dovednosti v oblasti IT.

 

 

Nova.cz soutěž udělala totiž klasickým způsobem, líbí – nelíbí, podobně ke vzájemnému souboji dvou pejsku přistoupil i deník lidovky. Zatím co blesk.cz udělal soutěž minimálně v počátku a krajských kolech na  přímém hlasování pro pejska. Na facebook stránkách Nejpes2013 můžete požádát o vytvoření komunity, nebo jen o hlas pro miláčka. Což samozřejmě přinese kýžený výsledek, spíše lidem ve větší komunitě, nebo frajírkovi co ovládá během několika hodin naklikat podvodné hlasy (a to mi z hlavy i přes zabezpečení captchou nikdo  nevytluče že to nejde), než lidem co opravdu soutěží žijí. Takže, ač je pejsan jaký chce, třeba i krásný, vyhraje pouze ten, který má maximálně největší IT zabezpečení ze strany majitele.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Už z krajského kola soutěže do finále postupuje 30 nej pejsků, které jako v podobných soutěžích blesk.cz je ovlivněno právě hlasováním.  Máme v neblahé paměti vzpouru u hlasování nejmiminko a podobně. Z těch 30 pejsků do dalšího kola postupuje pouze 5 nej, které lidi vyberou prostřednictvím sms hlasování. Cena jedné sms je pochopitelně řádově vyšší než normální sms, to by se to nemuselo vyplatit. Navíc si můžete za pouhých 15,- korun zakoupit zvýraznění pejska . Za 15 korun vlastně nezvýrazníte nic. Jedná se o tzv. rotátor neboli top box, kde svého pejska můžete zvýraznit a navíc samolepku VIP. Ale bohužel pouze a jen na hlavní stránce. Netýká se to například zvýraznění u vybraného kraje, to máte pouze a jen u fotografie pejska. Při předpokladu, že  je například pouze 100 pejsků v top boxu, vidím že všichni čekají jak  jim ten rotátor ukáže kompletní nabídku. Osobně jsem vydržela pouze a jen 38 pejsků a to jsem si pomáhala proklikavacím tlačítkem. Takže zbytečně vyhozené peníze. Ale pozor, tohle není všechno. Máte možnost i b-é. A to znamená investici pouhých a jen 30,- Kč za sms. Co za to dostanete? Zvláštní rámeček…neskutečné…Takhle orámovat foto za pouhých 30 korun? a k tomu prý fotogalerie a video a podobně. Ve chvíli, kdy tady dochází jednoznačně k souboji, nevěřím, že nějaký potencionální nepřítel bude mít čas koukat další fotogalerii. Navíc když je předpoklad, že krom soutěžících na tyto stránky nikdo jiný nepřijde. Celá soutěž je jednoznačně založená podobně jako předešlé soutěže jen a pouze na majetku a chytrosti majitele. Nikoliv na pejskovi. Jak je vidět už teď. Na prvních místech se zobrazují pejsci, kteří mají pouze několik desítek to se mi líbí, ale několik tisícovek hlasů. Přitom v pozadí jsou pejskové, kterých majitelé se snaží opravdu soutěžit a nezklamat a podle like na faceboku jsou opravdovým nej psem roku 2013. Navíc objevují se pejskové tzv. duchové, kteří se tak nějak přes noc při zablokovaném hlasování dostanou minimálně do první trojky třeba z 26 místa. Jedoduché doporučení. Blesk.cz ignorujte dejte svého pejska například na lidovky nebo novu. Tam máte jistotu alespoň v tom, že mezi dvěma fotkami bojují pejskové, nikoliv majitelé.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář

  1. Po týdnu jsem ukončila profil, nedá se to. Vždy se tam přes noc nějak záhadně dostane pejsek, který nebyl ani na první stránce. Navíc přes noc se nehlasuje, tak jak je to možné?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno