Rozhodně se nejedná o nějaký módní výstřelek, ale zajímavého pomocníka, který neustále získává na oblibě. Špionážní kamera ukrytá v brýlích, hodinkách nebo propisovacím peru se postupně z filmových pláten dostala i mezi běžné smrtelníky, a zdaleka už není výsadou hlavních hrdinů akčních velkofilmů. Špionážní technika může i nám usnadnit život nebo vyřešit některé nežádoucí životní situace.

Potvrdit by to mohli třeba studenti, kteří si potřebují pořídit záznam přednášky. Tak třeba speciální klíčky od auta, vyrobené na bázi špionážních přístrojů, perfektně nahradí klasický videodiktafon, a ulehčí studentům přípravy na zkoušku. 

 

Díky mimořádně kvalitní, barevné Full HD kameře se i na první pohled obyčejné psací pero jako mávnutím kouzelného proutku změní ve skvělé zařízení, které nejenom snímá zvuk a obraz, ale umí pořídit i fotografie. Stačí jeden stisk tlačítka. Tak je to vše jednoduché.

Když opouštíme domov a necháváme v něm naše čtyřnohé miláčky, často si klademe otázku, co asi po našem odchodu dělají? Špionážní kamera nám na to spolehlivě odpoví. Zrovna tak si nikdo nepřeje, aby se v jeho domě, bytě nebo ve firmě po dobu jeho nepřítomnosti objevila jakákoli nežádoucí návštěva. I s tím se dá už naštěstí leccos dělat. Pokud máme ty správné nástěnné hodiny, budík nebo meteostanici, které ve skutečnosti fungují jako rafinovaný detektor pohybu a jsou vybaveny dálkovým ovládáním, máme zpola vyhráno. Tato špionážní technika nejen celou situaci zaznamená, ale také zadokumentuje pro případnou pozdější potřebu.

 

Od věci nejsou ani speciální sluneční brýle. Ano, i sem pronikla profesionální špionážní technika! Díky brýlím můžete v klidu sledovat okolí a pořizovat přitom obrazový i zvukový záznam. Miniaturní kamera si díky brilantní rozlišovací schopnosti poradí i se snímáním textových dokumentů. Brýle jsou pohodlné, kamera přesná a spolehlivá, na jedno nabití pracuje až 80 minut.

V e-shopu cel-tec.cz si můžete vybrat přesně ten typ špionážní techniky, který dokonale poslouží vašemu účelu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno