bty na vackově

 

Většina developerských projektů v Praze nakonec zapadne k šedému průměru. Některé však vybočují z řady a budí pozornost ještě mnohem dříve, než se začnou prodávat byty. Nejinak tomu bylo v případě bytových domů realizovaných v rámci několika etap v lokalitě ohraničené ulicemi Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově. A bylo nadmíru jasné, že se nevšední projekt s názvem Byty Na Vackově dočká další etapy. Metrostav Development zahájil výstavbu letos na podzim.

Kde se projekt nachází?

V pořadí již desátá etapa bytů vyroste podél Malešické ulice a bude zahrnovat pět novostaveb s celkem 342 bytovými jednotkami a ateliéry i několika nebytovými prostory. Vzhledem k širokému spektru dispozic od 1+kk až po 5+kk si přijdou na své singles i početnější rodiny.

Lokalita Vackova se pyšní jedinečným geniem loci. Kombinace klidného prostředí a živoucí metropole, bezprostřední blízkost známých pamětihodností, ale také dostatek příležitostí pro plnohodnotný společenský život – to jsou pádné důvody, proč by měla příští etapa projektu zajímat každého, kdo se chce v blízké budoucnosti přestěhovat na lepší adresu.

Jaké je pojetí novostavby?

Nové byty Praha 3 budou vypadat skvěle. O nevšední architektonické řešení maximálně dvanáctipodlažních budov se postarali odborníci ze studia MS Architekti, z jejichž per vzešly členité a asymetrické linie, které mají do klasické jednolité uliční hmoty na míle daleko. Díky tomuto konceptu budou mezi jednotlivými objekty prostorná zákoutí a obyvatelé získají dostatek soukromí i prostoru.

První tři objekty s celkem 160 byty by měly být dokončeny v druhé polovině roku 2020 a budoucí majitelé se zabydlí na počátku roku 2021. Zbylé dva objekty se 182 byty budou dokončeny na přelomu roků 2020 a 2021. Zájemcům o prodej bytů v Praze na Žižkově budou předány v průběhu roku dokončení.

Aktuality můžete sledovat na byty.navackove.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno