Dara Rolins exekuce

Dara Rolins exekuceNaši redakci se jako první podařilo zjistit, že na zpěvačku Daru Rolins je uvalená exekuce na dům a pozemek, který vlastní v obci Mukařov.  Rodinný dům z počátku 20. století ve kterém zpěvačka chtěla prožít šťastné chvíle se svým dnes již ex partnerem Matějem Homolou se snaží zatím neúspěšně prodat zhruba od roku 2011. Dům zakoupila v té době za částku dle informaci přibližně 7 milionu korun. Dům, který je připraven k rekonstrukci s absencí vodovodního řádu a kanalizace byla evidentně špatná koupě. Cena tak neustále padá a v současné době se ustálila na částce 4 a půl milionu korun. Navíc v domě několik let nikdo nebydlí podepsala se na něm řada zlodějů a je tak nutná kompletní rekonstrukce. 

Naši redakci se podařilo zjistit, že na dům v Mukařově s celkovou plochou pozemku 366m2 a na vedlejší zahradu s plochou 671m2 kterých vlastníkem je Darina Rolincová je v katastru zapsané omezení vlastnického práva zástavní právo smluvní – zřejmě hypotéka, ale bohužel i zahájení exekuce proti jmenované. 

exekuce Dara Rolins exekuce na Daru rolins    

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

V poslední době se na internetu objevila informace,  kdy se Dara Rolins přestěhovala se svou prodejnou nábytku pod její značkou byDara z Karlínského náměstí č.8 blíže k centru do Pražské ulice Politických vězňů. Jak dnes sdělil deník super.cz tento obchod byl taky uzavřený a firma se přestěhovala do Jesenice u Prahy, navíc Dara Rolins už nefiguruje jako značka a stránky jsou opatřené logem společnosti Das studio.  Na webových stránkách ale firma funguje v kontaktech jako DAS Studio & By Dara Rolins s.r.o.. Deník super.cz sdělil i informaci od majoritní vlastníčky značky Martiny Choper: „Vzhledem k tomu, že jsme změnili obchodní strategii společnosti by Dara Rolins s.r.o., která se původně věnovala pouze autorskému designu, a nyní se zaměřujeme převážně na prodej nábytku od Rakouských a Belgických výrobců, rozhodli jsme se nepoužívat plošně značku byDara. Toto označení nesou pouze designové výrobky na zakázku,“ zdůvodňovala rozhodnutí Chopper, kterou prý pojí s Darou Rolins stále pevné přátelství.

Může snad za exekuci na majetek Dary Rolins neúspěch v podnikání s nábytkem? 

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno