investiční zlato a stříbro

 

Každý hledá nějaký způsob uložení a zhodnocení svých našetřených peněz. Dnešní spořící účty nabízí zanedbatelné úroky, a pokud chcete něco vydělat, musíte se upsat na určitou dobu. Aby peníze jen ležely na běžném účtu, je docela škoda, ztrácí tím totiž svou hodnotu. Takže do čeho je vložit?

Když dnes investujete do zlata či stříbra, za pár let si za jejich hodnotu koupíte prakticky to samé, co byste si koupili dnes. Tyto komodity totiž na hodnotě neztrácejí, jejich cena neustále pozvolna roste. Není divu, jsou totiž čím dál vzácnější. Například v roce 2012 se přišlo na to, že zhruba za 20 let dojde zásoba stříbra.

Zlato i stříbro ve formě slitků a mincí

Investiční zlato a stříbro se prodává typicky ve formě slitků a mincí. Na co vsadíte, je prakticky jedno. Z hlediska investice je rozdíl zanedbatelný. Za zpracování mince se neplatí, vždy platíte pouze za ryzí kov, který je vždy stejný. Nebo aspoň by měl být.

Samozřejmě se stává, že občas někdo narazí na nepoctivé prodejce. Ti svým zákazníkům často ani nelžou a klidně napíšou, že se jedná o produkt „zušlechtěný ryzím zlatem“ či „plátovaný ryzím stříbrem“. Laik kolikrát netuší, co to znamená, a koupí výrobek za drahé peníze.

Najděte si spolehlivého partnera

Pokud budete investovat do drahých kovů poprvé a nechcete se nechat hned napálit, vsaďte na společnost AuPortal s.r.o., která dováží investiční stříbro i zlato ve formě slitků a mincí do ČR a SR. Drahé kovy prodává i přes svůj webový portál auportal.cz. Nezáleží na tom, zda vystupujete jménem firmy, jako živnostník nebo soukromá osoba ani na tom, jakou částku se chystáte investovat. Stříbrné mince pořídíte už za několik stokorun, naopak mezi nejdražší položky v sortimentu patří zlaté mince (např. Australian Kangaroo či Wiener Philharmoniker). AuPortal veškeré zboží ve své nabídce také zpětně vykupuje. Obchody uzavírá vždy za poctivých podmínek a s aktuálními cenami. Lepšího partnera do začátku budete na našem trhu hledat těžko.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno