povlečení z mikroplyše

 

S námi Vám ale zima nehrozí. Rozhodně ne ve Vašem snovém království.

 

Každý známe ten pocit, když pomalu přechází podzim v zimu a my máme nutkání se zabalit do vyhřáté postele. Příjemný pocit doplní teplé peřiny i pohodlné povlečení. Proto si v našem internetovém vyhledávači s nábytkem a dekoracemi Favi.cz prohlédněte povlečení z mikroplyše. Toto povlečení je díky svému neuvěřitelně měkkému, hebkému a na omak příjemnému povrchu připravené zahřát vás během okamžiku. I ty největší zimomřivce přivede tohle povlečení k údivu. Materiálem je 100% mikrovlákno, které je známo svými hypoalergenními vlastnostmi a snadnou údržbou. Stačí totiž prát na 40 °C.

 

povlečeníPro ty z vás, kterým by pod tímto povlečením bylo i v zimě teplo, je tu široká nabídka krepového povlečení. Krepové povlečení je vyrobeno z bavlny, která je příjemná v jakémkoli počasí. V létě ochladí, v zimě zahřeje. Taková ideální kamarádka do postele. Krepové povlečení má nespornou výhodu – nebudete s ním mít žádnou námahu, nemusí se totiž žehlit. Díky strukturovanému povrchu, je připraveno k použití okamžitě po doschnutí.

 

Dalším úžasným produktem na zimu je saténové povlečení. Mohli byste podotknout, že i v létě satén chladí. Sami si ale pak uvědomíte, jak rychle jej i přesto vyhřejete. Satén je materiál vyrobený z mercerované bavlny. Takto upravená bavlna je zpravidla na pohmat ještě příjemnější než hedvábí. Takže si nejen dopřejete zasloužený luxus, ale současně uchráníte i vzácné přírodní materiály.

 

V současnosti, velmi oblíbeným typem, který Vám dnes představíme, je takzvané 3D povlečení. Toto povlečení existuje v několika materiálových variantách, buď můžete využít bavlny, saténu, nebo různých kombinací bavlny a umělých vláken. Nejzajímavější na tomto povlečení však není materiál, ale jeho vzor. Můžete si totiž vybrat vlastně cokoli. Od konkrétních motivů evropských i světových monumentů, přes zvířecí a květinové vzory, až po vzory, které nadchnou hlavně děti. Hitem letošního roku se však stávají vesmírné motivy, které u nás naleznete nejen na povlečení. Můžete tak zkombinovat různé textilie a doladit tak s námi nejen Vaši ložnici k dokonalosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno