Zdeněk Macura

Přátelé a návštěvníci stránek. V nejbližších dnech připravujeme rozhovor s pánem, který poslední dobou hýbe žlučí nejen Josefovi Rychtářovi, ale ač se to zdá jakkoliv divné, dokonce i Ivetě Bartošové. V této souvislosti se chceme veřejně zeptat na dotazy k vysvětlení a objasnění situace, která se udála nejen v minulých dnech, ale děje se pořád. Vaše návrhy na dotazy, myšlenky, nebo pozdrav pro Zdeňka Macuru rádi odevzdáme v plném znění.

Proto jestli máte jakýkoliv dotaz budeme rádi, když nám veřejně tady v komentářích napíšete co Vás zajímá. Upozorňujeme, že emailová adresa musí být pravá, z důvodu kontaktu v případě výhry a nebude nikde veřejně viditelná. Jméno může byt smyšlené a není podstatné. Jeden z Vás obdrží cenu a tou je oběd v příjemné restauraci v Praze. S kým to bude? To se nechte překvapit.

Vaše redakce.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

20 KOMENTÁŘE

 1. Pane Macura, pokud jste opravdu takový jak se uvádíte tak Vám fandím. Ale vedete opravdu nerovný boj, protože Iveta by musela sama chtít, což nemá vůli a Vy s ní myslím ztrácíte čas. Je mi Ivety líto a je smutný,že na ní parazitují takoví lidi jako je p.Rychtář.Pokud ona sama však nebude chtít podstoupit opravdu tvrdou léčbu, není již už pomoci.Vás obdivuji.

  • Pane ww jste nějak mimo, tato otázka je v souvislosti s udalosti na silnici totálně mimo, jen proto, že vytlačený prý byl Ryhctář 😀

 2. Jak ste se cítil v tel.novinách ? Ani ste nevypadal nervozně a přitom
  tehdy v domě u Bartošové,ste byl na zhroucení..vážně vás tehdy Rychtář
  zbil ?

 3. Souhlasíte z názorem, že Ivet by se měla odborně léčit z alkoholismu?jak by jste se zachoval jako potenciální partner?

 4. ww
  Pan Macura píše o manipulaci..že s tímto pro něho novým druhem zla se ještě nesetkal..a manipulce jsou vděčné téma v životě každého z nás a pokud někdo nerozezná manipulaci a že je manipulován…stává se spíše obětí..

 5. Pane Macura, na svém blogu ve vyjádření k ne příliš férové reportáži TV Nova píšete, že jste se s manipulací ještě nesetkal..cituji…““setkal s novým zlem, které jsem ještě před tím neznal,vždy mi trvá nějakou dobu než se naučím nějakém zlu bránit nebo ho eliminovat““…kde berete jistotu, že právě a pouze manipulace a přetvářka na vás není vykonávána ze strany Ivety?

 6. jak to bylo doporavdy z tou nehodou z frenstat u val.meríří byl lichdar oili,naboural se? vymyslel jsi ze ho honi novynarí? podle me se naboural,byl opilej! david zduř

 7. Pane Macura, myslíte si, že útokem na pána Rychtáře jste si nějak polepšil? Nemyslíte, že podání trestního oznámení z vaší strany je pouze reciproční a účelové?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno