jak se zbavit strií

 

Problém, který řeší všechny generace žen. Čárkovité pruhy se vytvářejí především na břiše, bocích, prsou, ramenou a u kloubů. Nezdravá a zvrásněná kůže dámy zošklivuje a pokožka vypadá staře. Jakmile strie vzniknou, mají červenofialovou barvu. Postupem času zblednou. Kdybyste se podívali nad strie zblízka, třeba pomocí mikroskopu, spatřili byste ztenčenou pokožku. Pro oko nic příjemného.

Proč strie vznikají?

Tvorba strií je pro vědce takřka záhadou. Stěžejním problémem je však ženský pohlavní hormon estrogen a rozklad mastocytů, buněk imunitního systému. Strie se objevují na těle ženy v období puberty a těhotenství. Objevují se i při obtížích s vnitřní sekrecí a rychlém zvyšování anebo snižování váhy.

Dají se nevzhledné pruhy léčit?

Nepotřebná kožní nemoc se výborně ošetřuje pomocí pulzních barvivových laserů a frakcionovaných ablačních a neablačních laserů. Ovoce přináší také chemický peeling trichloroctovou kyselinou za účasti dermabráze a ozařování bioptronovou lampou. Polarizované světlo má na pokožku blahodárné účinky.

Pulzní barvivové lasery pomáhají zbavit se strií

Tkáň se potýká s nedostatkem kyslíku, potřebuje zahřát. Jen tak se zlepší látková výměna kolagenu a jeho proměna. Pomocí síly záření pulzních barvivových laserů do červeného krevního barviva dochází ke sražení. Dochází ke snížení prokrvení a obnově tvorby kolagenu. Toto ošetření doprovází pooperační krvácení do kůže po dobu až 10 dní.

Frakcionované ablační lasery oplývají dobrou účinností

Klasické lasery zastanou práci za dva, avšak s sebou přinášejí rizika virového původu a nepříjemného zarudnutí. Klasický laserový zákrok se provádí v narkóze. Zotavení trvá až 2 týdny. Frakcionované ablační lasery fungují na systému stupňovitého tepelného rozkladu. Laserový paprsek proniká hluboko do kůže. Jsou nadstandardním postupem a oproti tradičnímu postupu komfortní. Nepřinášejí zmiňovaná rizika. Vícekrát opakující se zákroky neablačními lasery si našly své příznivce. Nenáročná metoda s nulovými riziky se provádí speciálním laserem. Zotavení je okamžité.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno